Trendun: Profesyonel Hizmet Kaynağı ...

A milli takım aday kadrosu toplandı

Güncel Durum : Aktif | Kayıtlı Firma Sayısı : 241
43
A milli takım aday kadrosu toplandı

13 Kasım—  (A) Milli Futbol Takımı, 15 Kasım Çarşamba günü Fransa ile yapacağı özel maçın hazırlıklarına başladı. Teknik Direktör Şenol Gün...


Antrenmanda, sakat olan Abdullah ile kampa geç katılan Hakan Şükür yer almadı. Hafif sakatlıkları bulunan futbolculardan Emre Belözoğlu takımdan ayrı koşu yaparken, Okan ve Ergün takımla birlikte çalıştı. Milliler, yarın sabah Ali Sami Yen Stadı’nda bir antrenman yapacak, akşam da basına kapalı olacak çalışmayla hazırlıklarını tamamlayacak.

       

ADAY KADRO

       Ogün, Rüştü, Abdullah (Fenerbahçe)

       Tayfur, Nihat, Ahmet (Beşiktaş)

       Bülent Korkmaz, Suat, Okan, Hakan Ünsal, Ergün, Fatih, Hasan, Emre Belözoğlu (Galatasaray)

       Tamer (Trabzonspor)

       Ömer, Fatih, Mehmet Polat (Gaziantepspor)

       Ümit Karan (Gençlerbirliği)

       Hakan Şükür (FC Inter)

       Mustafa İzzet (Leicester City)       

       

HASAN VE NİHAT KADRODAN ÇIKARILDI

       (A) Milli Futbol Takımı’nda, Fransa ile yapılacak özel maç öncesinde sakat futbolcuların çokluğu nedeniyle sıkıntı yaşanıyor. Sakatlığı nedeniyle Türkiye’ye gelemeyen Aston Villalı Alpay Özalan’dan sonra, son lig maçlarında sakatlanan Galatasaraylı Hasan ve Beşiktaşlı Nihat da aday kadrodan çıkarıldı ve kadro 19 kişiye düştü.

       Sakat futbolcuların durumu hakkında bilgi veren milli takım doktoru Cengiz Dinç, Hasan ve Nihat’ın tedavilerinin kulüplerinde süeceğini söyledi. Dinç, Ergün ve Okan’ın sakatlıklarının ise ciddi olmadığını belirterek, şöyle konuştu: “Bu iki futbolcu da oynayabilecek duruma gelir. Sabah Fenerbahçe’de antrenmana çıkan Abdullah’ın ise çalışma sonunda üst adalesinde gerilme oldu. Emre Belözoğlu’nun da arka adalesinde problem var. Bu iki oyuncuyu da maça yetiştirmeye çalışıyoruz.”

       

Ntv

13 Kasım—  (A) Milli Futbol Takımı, 15 Kasım Çarşamba günü Fransa ile yapacağı özel maçın hazırlıklarına başladı. Teknik Direktör Şenol Gün...