Trendun: Profesyonel Hizmet Kaynağı ...

Adanaspor kahroldu

Güncel Durum : Aktif | Kayıtlı Firma Sayısı : 411
48
Adanaspor kahroldu

Yavuzer, “ 4-0 yenildiğimiz Ankaragücü maçında bile bu kadar üzülmemiştik” dedi....


“Talihimize isyan ediyoruz. 4-0 yenildiğimiz Ankaragücü maçında bile bu kadar üzülmemiştik” diyen Yavuzer, “Yaşamım boyunca böyle bir maç izlemedim. Üç güzel gol bulduk. Yağmur altında oynanan karşılaşmada her şey bizim lehimize işliyordu. Farklı galibiyetten sonra Trabzonlu fanatik taraftarlar da bizim yanımızda yer aldılar. Bu sırada beklenmedik bir gol yedik. Hemen ardından 75. dakikada penaltı kazandık. Keşke kazanmasaydık, Çünkü Cenk topu auta atınca, oyundan düştü. Her şey lehimize gelişirken, birden aleyhimize oldu. Çok iyi götürdüğümüz maçtan 3-3 berabere ayrıldık. İki hafta önce de Gaziantep karşısında Altan penaltı kaçırmıştı. Böyle kısmetsizlik görmedim.” dedi.

       

“TOPARLANMAK ZORUNDAYIZ”

       Yavuzer, Cumartesi günü konuk edecekleri Galatasaray’dan çekinmediklerini belirterek, “Sporcularımızın tamamı Trabzonspor maçının etkisinden kurtulamadı. Sahalarımızda ender yaşanacak bu maçtan tüm takımlar dersler çıkartmalı” şeklinde konuştu.

       Galatasaray maçının hazırlıklarına başladıklarını, herkesin dolu olduğunu vurgulayan Yavuzer, “Galatasaray maçında patlayabiliriz. Trabzonspor karşısındaki oyunumuzla bizi kimse yenemez. Toparlanmak zorundayız. Puan cetvelinde konumumuz pek parlak değil. Futbolda dün yoktur. Galatasaray maçını mutlaka kazanmalıyız.” dedi.

       Yavuzer, kart cezalısı Mohammed’in Galatasaray karşısında forma giyemeyeceğini hatırlatarak, sakat olan Volkan’ı yetiştirmeye çalıştıklarını belirtti. Galatasaray maçını mutlaka kazanmak zorunda olduklarını işaret eden Yavuzer, “Aksi halde hem taraftarlarımızı üzeriz, hem de telafisi olmayan bir yola gireriz” dedi.

Ntv

Yavuzer, “ 4-0 yenildiğimiz Ankaragücü maçında bile bu kadar üzülmemiştik” dedi....