Trendun: Profesyonel Hizmet Kaynağı ...

Ankara Büyük Kolejde transfer

Güncel Durum : Aktif | Kayıtlı Firma Sayısı : 550
80
Ankara Büyük Kolejde transfer

Ankara Büyük Kolej, Tunç Girgin ve Gazi Özkapıcı’yı kadrosuna katarken, Mirko Miliçeviç ile görüşmeler sürüyor....


Ankara Büyük Kolej, Genç Milli Takım kadrosunda yer alan 2.05’lik Evren Emekdaş’ın basketbol bursu alarak gittiği ve 1 sene kaldığı ABD’den tecrübe kazanıp, tekrar takıma dönmesiyle daha da güçlenirken, transfer sezonunu ABD’li bir veya iki oyuncuyla alarak kapatmayı planlıyor.

       Ankara ekibi, iç transferde de Arda Urcu, Erkan Yorulmaz, Tolga Özdemir, Özgür Adıgüzel, Ertun Bozkurt ve Hakan Şimşek ile sözleşme yeniledi. Lige play-off’a kalarak, bir sezon sonra Avrupa kupalarına katılma parolasıyla başlayacak Ankara Büyük Kolej, idari anlamda da yapılanmasını tamamladı ve takımın menajerliğine Alper Mütevellioğlu’nu getirdi. Takımın yardımcı antrenörlüklerine Gencer Baytimur, Timuçin Meriç ve Bektaş Gökçe getirildi.

       Genç, ama tecrübeli bir takım olduklarını belirten antrenör Naci Özonay, “Altyapıdan yetiştirdiğimiz oyuncuların da devreye girmesiyle Birinci Lig’in önemli takımlarından birisi olacağız”dedi. Hazırlık kampı için 2 Eylül Cumartesi günü Kuşadası’na gidecek başkent ekibi, bir hafta süreyle çalışmalarına İzmir takımları Altay, Karşıyaka ve Troy Pilsener ile yapacağı hazırlık maçlarıyla bu bölgede devam edecek.

Ntv

Ankara Büyük Kolej, Tunç Girgin ve Gazi Özkapıcı’yı kadrosuna katarken, Mirko Miliçeviç ile görüşmeler sürüyor....