Trendun: Profesyonel Hizmet Kaynağı ...

Balçovadaki Halı Yıkamacılar

Güncel Durum : Aktif | Kayıtlı Firma Sayısı : 823
22
Balçovadaki Halı Yıkamacılar

Halı yıkama işlemleriniz için bizlere arama talep formundan ulaşabilir, fiyat ve adres bilgisini öğrenebilirsiniz.


Birisi "halı yıkamacılar" sözcüğünü söylediğinde, muhtemelen sert kokulu kimyasallar, su geçirmez halı ve çizgili, düzgün olmayan bir bitiş imgesi oluşturur. Bunu kendiniz yaparak projenizi üstlenmek oldukça zor bir görev olabilir ve malzeme ve kira araçlarının fiyatı maliyetin hızla artmasına neden olabilir.

Burası Yeşil Bölge Halı Yıkama'nın geldiği yerdir. Halı temizliğinde bu tatsız görevi zevkli ve doyurucu bir tecrübe haline getiren uzmanlardır. Halı temizleme sorunlarınızın tümüne basit çözümler bulma tecrübesi ve bilgisine sahibiz. Uzman bir şekilde eğitilmiş teknisyenlerimiz ve yüksek performanslı istif aracımız El Diablo Sıcak Su Çekme Sistemi ile lekelerin en setinde çıkartılması olağanüstü bir iş çıkarıyor.

Bu sistem, halı yığını yüksek basınç ve yüksek sıcaklık ile yıkanarak leke çıkarma için mükemmel bir kombinasyon oluşturan benzersiz bir yöntem kullanır. Halıya fazla su doygunluğunu önlemek için basınç ve sıcaklık düzenlenir. Ekstraksiyon halı ve döşeme üreticileri tarafından en çok tercih edilen yöntemdir, çünkü yüksek basınç ve sıcaklık olmasına rağmen elyafa zarar vermeyecek kadar naziktir ve temizleme işlemi boyunca bütünlüğünü korumalarına izin verir.

İzmir - Balçova'da bulunan halı yıkamacılar ve bilgi için bizi yukarıdaki telefondan anında arayabilirsiniz.

Halı yıkama işlemleriniz için bizlere arama talep formundan ulaşabilir, fiyat ve adres bilgisini öğrenebilirsiniz.