Trendun: Profesyonel Hizmet Kaynağı ...

Beşiktaş derbiye hazırlanıyor

Güncel Durum : Aktif | Kayıtlı Firma Sayısı : 160
23
Beşiktaş derbiye hazırlanıyor

Beşiktaş, ligde Galatasaray ile yapacağı derbi maçın hazırlıklarını, gerçekleştirdiği çift antrenmanla sürdürdü....


Siyah-beyazlıların yaptığı şut çalışması sırasında, Markus Münch’ün bir şutu, tribündeki küçük bir taraftarın suratına geldi. Burnu ve ağzı kanayan taraftara, kulüp doktoru ve masörleri hemen müdahale ettiler. Tesislere götürülen ve burnuna tampon yapılan taraftarın durumunun iyi olduğu bildirildi. Bu arada, şut çalışması sırasında futbolcuların bir türlü isabetli vuruşlar yapamamaları, teknik direktör Daum’u bir hayli kızdırdı.

       

DAUM’DAN CEP TELEFONU YASAĞI

       Teknik direktör Daum, antrenman sırasında, basın mensuplarının bulunduğu bölüme gelerek, cep telefonlarının zil seslerini kapamalarını istedi. Alman teknik adam, çalan telefon zilleri nedeniyle futbolcuların konsantrasyonlarının bozulduğunu belirterek, basın mensuplarından ya titreşimli telefon kullanmalarını, ya da telefonlarını antrenman sırasında kapamalarını istedi. Siyah-beyazlılar, yarın yapacakları çift antrenmanla Galatasaray maçı hazırlıklarını sürdürecek

       

ŞEKERBANK’IN TEMLİĞİ SIKINTI YARATI

       Beşiktaş Kulübü’ne Şekerbank tarafından koydurulan temlik sıkıntı yaratıyor. Süleyman Seba döneminde 2 milyon marklık alacağı için temlik koyduran Şekerbank, daha sonra yeni yönetimin 200 bin mark ödemesi ve erteleme istemesi üzerine, temlik tarihi olarak Nisan 2001 tarihini belirlemişti. Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu’nun, kalan 1 milyon 800 bin marklık temliğin yeniden ertelemesi için girişimlerde bulunacağı öğrenildi.

       

TARAFTARLARDAN GALATASARAY’A TEPKİ

       Beşiktaş Çarşı Grubu Üyesi bir grup siyah-beyazlı taraftar, Fulya Tesisleri’ne gelerek, antrenman sonrası bir basın açıklaması yaptı. Grubun yaptığı açıklamada, Galatasaray’ın son yıllarda sürekli erteleme istediği belirtilerek, “Galatasaray camiası, dış sahalara sorunsuz gitmek ve içeride harcayacağının en azını sarfederek yol almak istiyor. Ancak şu bilinmelidir ki Beşiktaş büyük taştır. Kimse onunla oynamaya çalışmasın. Hele de yerinden hiç oynatılmaya çalışılmasın” denildi.

       Açıklamada ayrıca, Beşiktaş ile Galatasaray arasında yapılacak karşılaşmanın ertelenmesinin istenmediği vurgulandı.

       

Ntv

Beşiktaş, ligde Galatasaray ile yapacağı derbi maçın hazırlıklarını, gerçekleştirdiği çift antrenmanla sürdürdü....