Trendun: Profesyonel Hizmet Kaynağı ...

Beşiktaş gurbetçi deniyor

Güncel Durum : Aktif | Kayıtlı Firma Sayısı : 287
44
Beşiktaş gurbetçi deniyor

Almanya’adan beşiktaş idmanına katılmak içn gelen iki gurbetçi futbolcu, antreman maçına katılırken her ikiside göz doldurmadı....
DAUM YARIM SAAT GEÇ GELDİ

       Almanya’dan çaraşamba günü dönen Teknik Direktör Christoph Daum, antrenmana yarım saat geç katıldı.

       Siyah-beyazlı futbolcular, yaklaşık 1,5 saat süren antrenmanda, kondisyon çalışmasının ardından çift kale maç oynadı. Maçta, Fevzi, Ali Eren, Rahim, Khlestov, Murat, İlhan, Ayhan, Münch, Nihat, Nouma ve Salih’ten oluşan siyah takım, Shorunmu, Erman, Ümit, Hakan, Ramazan, Tayfur, Karhan, Yasin, Berkan, Mehmet ve Ahmet’ten oluşan yeşil takımı, Nihat ve Ümit’in kendi kalesine attığı gollerle 2-0 yendi. Futbolcuların, antrenman maçında son derece hırslı ve istekli oldukları gözlendi.

       

YARIN 8 GURBETÇİ DAHA DENENECEK

       Beşiktaş, Ramazan ve Berkan’ın yanı sıra perşembe günü 8 gurbetçi oyuncu daha deneyecek. Antrenör Rıza Çalımbay’ın İstanbul’a davet ettiği gurbetçi futbolcular, Fulya Tesisleri’nde perşembe günü saat 14.00’te, 3. Lig takımlarından Nişantaşıspor ile hazırlık maçı yapacak.

       Siyah-beyazlıların deneyeceği gurbetçi futbolcular şunlar: Evren (İngiltere-Kentrin), Okan (Almanya-Freiburg), Volkan (Almanya), Deniz (Almanya-Borussia Dortmund), Tolga, Ersan (Almanya-Tennis Borussia Berlin), Taner (Almanya-SG Fürth), Kadir (Almanya-Berlin Yeşilyurt)

       

DÜREN: “FUTBOLCULARLA HERHANGİ BİR SORUNUMUZ YOK”

       Antrenmanı izlemek için Fulya Tesisleri’ne gelen Beşiktaş Futbol Şubesi Basın Sözcüsü Mete Düren, bazı futbolcuların sözleşmelerini Futbol Federasyonu’ndan aldıkları şeklinde çıkan haberlerin doğru olmadığını söyledi.

       Düren, iki ay önce ekonomik kriz nedeniyle Türk futbolcularla yaptıkları anlaşmalarda, dolardan Türk Lirası’na dönüş yaptıklarını hatırlatarak, “O zaman futbolcularımız, Federasyon’a başvurarak mevcut sözleşmeyi görmek istemişlerdi. Sonra da bizimle anlaştılar. Şu an için futbolcularımızla herhangi bir sorunumuz yok. Federasyon ile de görüştük. Futbolcularımızın onlardan bir talebi olmamış” diye konuştu.

       

HENTBOLCULAR KUPALARI YÖNETİCİLERE VERDİ

       Hentbolda Türkiye Kupası’nı alan ve lig ikinciliğini elde eden Beşiktaş Erkek Hentbol Takımı, aldığı bu kupaları yönetici Aziz Çankırı’ya teslim etti. Süleyman Seba Spor Salonu’nda yapılan tören sonrası yönetici Çankırı, hentbolculara, gösterdikleri başarı nedeniyle teşekkür etti.

       

Ntv

Almanya’adan beşiktaş idmanına katılmak içn gelen iki gurbetçi futbolcu, antreman maçına katılırken her ikiside göz doldurmadı....