Trendun: Profesyonel Hizmet Kaynağı ...

Beşiktaşta derbi maçı hazırlıkları

Güncel Durum : Aktif | Kayıtlı Firma Sayısı : 804
74
Beşiktaşta derbi maçı hazırlıkları

Beşiktaş, ligde Galatasaray ile yapacağı derbi maçının hazırlıklarını salı günü yaptığı çift antrenmanla sürdürdü....


Antrenmana, gripal enfeksiyona yakalanan Ayhan ve Murat, sakatlıkları süren Fazlı, Erman ve milli takımlarda bulunan dört futbolcu katılmadı. Siyah-beyazlılar, yarın yapacakları çift antrenmanla Galatasaray maçının hazırlıklarını sürdürecek.

       

YASİN’E ÖZEL ŞUT ÇALIŞMASI

       Teknik direktör Daum, kanatlardan yapılan ortalarda savunmadan seken topu, ceza alanı dışında kaleye vurmasını istediği Yasin’in bir türlü başarılı vuruşlar yapamamasına sinirlendi.

       Daum, Yasin’in yanına giderek bu futbolcuya topa nasıl vurması gerektiğini defalarca gösterdi. Siyah-beyazlılar, salı akşamı yapacakları antrenmanla Galatasaray maçı hazırlıklarını sürdürecek.

       

YÖNETİCİLERDEN MORAL

       Bu arada, Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Yıldırım Demirören ve Futbol Şubesi Basın Sözcüsü Mete Düren, Fulya Tesisleri’ne gelerek, futbolcuların akşam antrenmanını izledi.

       Demirören, antrenman sonrası yaptığı açıklamada, takımın moralinin çok üst düzeyde olduğunu ve lige verilen iki hafta aranın Beşiktaş’a yarar getirdiğini söyledi. Yıldırım Demirören, Galatasaray maçının ertelenmesinin söz konusu olmadığını da belirterek, “Biz cumartesi günü çıkıp bu maçı oynayacağız. Galatasaray’ın da ertelemeyle ilgili herhangi bir talebi yok” dedi.

       Galatasaray’ı yenmeleri halinde şampiyonluk şanslarının süreceğini iddia eden Demirören, “Ligin bitimine daha 9 hafta var. Bu da 27 puan eder. Dolayısıyla 3 puanlı sistemde aradaki puan farkını kapatmanın çok zor olacağına inanmıyorum. Bu puan farkını kapatmak için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

       

       

Ntv

Beşiktaş, ligde Galatasaray ile yapacağı derbi maçının hazırlıklarını salı günü yaptığı çift antrenmanla sürdürdü....