Trendun: Profesyonel Hizmet Kaynağı ...

Beşiktaşta sakatlıklar sorun değil

Güncel Durum : Aktif | Kayıtlı Firma Sayısı : 450
96
Beşiktaşta sakatlıklar sorun değil

Beşiktaş antrenörü Ziya Doğan, sakatlıkları süren oyuncuların durumlarının iyiye gittiğini bildirdi. Öte yandan, Fransız L’Equipe gazetesi; Noum...


Karhan’ın bugünden itibaren antrenmanlara katılacağını kaydeden Doğan, 16 Kasım Perşembe gününe kadar bu futbolcuyu takip edeceklerini ve cuma günü yapılacak karşılaşmada oynayıp oynamayacağına karar vereceklerini ifade etti.

       

“HALİLAGİÇ’İN FUTBOL HAYATI BİTMEDİ”

       Doğan, basında sürekli Halilagiç’in sakatlığı nedeniyle futbol hayatının bittiği yönünde haberler çıktığını kaydederek, “Halilagiç’in durumu gayet iyi. Çalışmalarını tek başına sürdürüyor. Sezonu kapattı yönünde haberler gerçeği yansıtmıyor” diye konuştu. Halilagiç’in 10 gün öncekinden çok daha iyi olduğunu belirten Doğan, bu futbolcu için doktorların yoğun çaba harcadığını da sözlerine ekledi.

       

“NOUMA TÜRKİYE’DE DAHA GÜÇLÜ”

       Öte yandan; Fransa’nın dünyaca ünlü spor gazetesi L’Equipe’in bu hafta çıkan magazin eki, Beşiktaş’ın golcü futbolcusu Nouma’nın İstanbul’daki yaşantısına tam beş sayfa ayırdı. “Nouma Türkiye’de daha güçlü” başlığı ile verilen haberde, siyahi futbolcunun Fransa’da görmediği ilgiyi, İstanbul’da gördüğü ifade edildi. Beşiktaşlı seyircilerin, her gol sonrası Nouma’yı tribünlere çağırdığı kaydedilen haberde; ilk altı maçta sürekli gol kaydeden Fransız futbolcunun, seyircinin bir anda adeta sevgilisi haline geldiği ifade edildi. Haberde, ilk defa yurt dışında futbol oynayan Nouma’nın agresif futbolunun da Beşiktaş futbol seyircisi tarafından çok sevildiği kaydedildi. Öte yandan Fransız gazetesi; Türkiye’de basının ve taraftarın futbolcuların özel yaşamına saygı göstermediğini ileri sürdü.

       

Ntv

Beşiktaş antrenörü Ziya Doğan, sakatlıkları süren oyuncuların durumlarının iyiye gittiğini bildirdi. Öte yandan, Fransız L’Equipe gazetesi; Noum...