Trendun: Profesyonel Hizmet Kaynağı ...

Bursasporda belirsizlik sürüyor

Güncel Durum : Aktif | Kayıtlı Firma Sayısı : 168
16
Bursasporda belirsizlik sürüyor

Yeni sezon hazırlıklarını günde çift antrenmanla Bolu Kor Otel’de sürdüren Bursaspor’da, bazı futbolcuların transferlerinin belirsizliği t...
OKAN, MOSHOEU VE ENDER’İN DURUMU

       Teknik Direktör Nejat Biyediç, Okan, Moshoeu ve Ender’in durumlarının kendileri için sıkıntı yarattığını, bu futbolcuların durumlarının en kısa zamanada kesinlik kazanması gerektiğini belirterek, “Bu futbolcuların durumlarının belirsizliği takımı olumsuz yönde etkiliyor. Bu durumadan dolayı alternatif futbolcu alamıyoruz. Bu olayı, en kısa zamanda çözmemiz gerekiyor” diye konuştu.

       “Bursaspor’u iyi bir yere getirmek istiyorsak, takıma en az gidenler kadar iyi futbolcular almamız gerekiyor” diye konuşan Biyediç, “Okan’ın durumu belirsiz. Bu konunun en kısa zamanda çözüme kavuşması gerekiyor. Moshoeu’nun, Güney Afrika Milli Takımı kampı dönüşü buraya gelmesini bekliyoruz. Ama kulüple aralarında maddi problemleri varmış. Ayrıca Ender’in durumu şu anda belli değil. Bouazizi kesin olarak sözleşme imzaladı. Ayın 14’ünde kampa katılacak” dedi.

OKAN: GÖNLÜM BURSASPOR’DAN YANA

       Bolu kampında bulunan Okan, Marsilya Kulübü’ne imza attıktan sonra bu kulüpte oynamaktan vazgeçtiğini ve Bursaspor’a imza attığını belirterek, “Durumum, cumartesi günü belli olacak. Bundan sonra bu olayla ilgilenmiyorum. Olayın netlik kazanmasını istiyorum. Yeni sezon başlıyor. Bu olay hem kendim, hem de teknik kadro açısından önemli” dedi. Okan Yılmaz, “Menajerler, mukavelemin 100 bin dolar karşılığında feshedileceğini belirtiyorlar. Bu amaçla Fransa’ya giderek, bu soruna çözüm bulmaya çalışacaklar” dedi.

       “Benim gönlüm Bursaspor’da” diyerek, Bursaspor’a olan sevgisini anlatan Okan, “Ben Marsilya Kulübü’ne imza attığımda, bonservisimi Bursaspor ne kadar açıklarsa, kulübe o kadar para verecekler diye imza attım. İmza sonrası bazı olaylar sezinledim. Bonservisimi FIFA yoluyla almaya çılştılar. Buna ben karşı çıktım. Bu benim kişiliğime yakışmazdı. Beni bu seviye Bursaspor getirdi. O yüzden kulübümün menfaatlerini düşünmek zorundayım” diye konuştu.

       

MARSİLYA’NİN, FIFA’YA BAŞVURMA İHTİMALİ

       Okan Yılmaz’a, Marsilya Kulübü’nün, FIFA’ya başvurması durumunda, 1 yıl sahalardan uzak kalacağını hatırlatıldığında, “Olayın bu boyuta geleceğini sanmıyorum” dedi. Bursaspor’da, 12 gün sürecek Bolu kampında, 26 futbolcu bulunuyor.

       

Ntv

Yeni sezon hazırlıklarını günde çift antrenmanla Bolu Kor Otel’de sürdüren Bursaspor’da, bazı futbolcuların transferlerinin belirsizliği t...