Trendun: Profesyonel Hizmet Kaynağı ...

Comdex Fall 2000 başladı

Güncel Durum : Aktif | Kayıtlı Firma Sayısı : 862
213
Comdex Fall 2000 başladı

13 Kasım —  Aralarında Microsoft, Intel, EDS, Oracle, HP, Sony Nortel, Cisco, Nokia, Ericson, Toshiba, Dell, Gateway, Xerox, AMD, RedHat, C...


Comdex Fall 20007in açılış konuşmasını Bill Gates yaptı. 93 bin metrekare alanda gerçekleştirilen fuara 200 bin ziyaretçinin gelmesi bekleniyor. Bilişim sektöründeki gelişmelerin sergileneceği Comdex fuarın birçok yeni ürüne ev sahipliği yapacak. Bu ürünlerin yanısıra birçok etkinliğin de yapılacağı fuardaki konuları bölümlere ayırmak mümkün:

       Ağ:

       Büyük ağ yapıları oluşturma, ağlarda güvenlik ve yedekleme ağları. Bu konuda Cisco, Microsoft, Nortel Networks, Novell ve HP firmaları yeni ürünlerini sergileyecek.

       Bilgi Araçları:

       Akıllı telefonlar ve avuçiçi bilgisayarlar: Bu alanda ise Palm Computing, Handspring, Sony, Nokia, Ericsson, Gateway, Dell ve Toshiba firmalarının ürünleri sergilenecek.

       Dijital Baskı:

       İçerik oluşturma ve bunu internete gönderme ve baskı teknolojileri. Bu konu başlığında ise Xerox, Sony, Canon ve Sharp firmalarının yeni teknolojileri ziyaretçilerle buluşuyor.

       Elektronik Ticaret:

       Yeni nesil elektronik ticaret uyumlu yazılımlar. Bu bölüm başlığında ise Oracle, Microsoft, HP, EDS ve ASP Industry Consortium’un ürünlerini görebilmek mümkün.

       İşletim Sistemleri:

       Windows, Linux ve diğer işletim sistemlerinin en son örneklerini görücüye çıkıyor. Bu konuda çalışmaları olan firmalar ise Microso ft, Sun, Microsoft, Novell, Red Hat ve Caldera.

       Tüm bunların yanısıra fuarda 360 adet eğitim semineri yapılacak.

       

       

       

Ntv

13 Kasım —  Aralarında Microsoft, Intel, EDS, Oracle, HP, Sony Nortel, Cisco, Nokia, Ericson, Toshiba, Dell, Gateway, Xerox, AMD, RedHat, C...