Trendun: Profesyonel Hizmet Kaynağı ...

Denizli: İyi futbola devam

Güncel Durum : Aktif | Kayıtlı Firma Sayısı : 535
17
Denizli: İyi futbola devam

Fenerbahçe‘nin, Gençlerbirliği‘ni 3-0 yendiği maç sonrasında, sarı-lacivertli takımın teknik direktörü Mustafa Denizli, “Kazanmasını...


Ligde liderliği 1 gol averajla kaçırdıklarını kaydeden Denizli, “Gol vuruşlarında düşündüğümüz çizgide değildik. Daha da farklı skorla kazanabilir, liderliği de yakalayabilirdik. Fakat bu çok önemli değil. Taraftarlarımızı mutlu etmeye ve seyredenlere zevk veren futbol oynamaya devam edeceğiz“ diye konuştu. Mustafa Denizli, takım olarak savunmayı her geçen hafta daha iyi uyguladıklarını belirterek, “Bloklar arasındaki kopukluklar azaldı. Bugün takım olarak savunmayı çok iyi yaptık“ dedi.

       Baliç konusuna da değinen Denizli, “Baliç, bizim için değerli bir oyuncu. Oyun gereği herkesi değerlendiriyoruz. Herkes, herkese göre eşit şansa sahip“ derken, Revivo‘nun form grafiğinin yükselmesiyle ilgili olarak da İsrailli futbolcunun her geçen gün takıma uyumunun arttığını, bunun da oyununa yansıdığını söyledi.

       Denizli, Andersson‘un yeniden takıma dönüşünde, oyun siteminin değişip değişmeyeceği şeklindeki bir soruya ise “Her futbolcudan olduğu gibi Andersson‘dan da yararlanacağız. Bazı değişiklikler olacaktır. Önemli olan en iyisini yapmaktır“ diye yanıt verdi.

       

CAVCAV: İNŞALLAH KUPAYI ALIRIZ

       Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, lig maçında 3-0 yenildikleri Fenerbahçe ile 11 Nisan‘da yapacakları Türkiye Kupası final maçını kazanarak, Gençlerbirliği‘nin gücünü göstermek istediklerini söyledi.

       Gençlerbirliği‘nin çok genç bir takım olduğunu vurgulayan Cavcav, “Bugünkü maçı kaybettik. Bu, bir spordur. Kazanırız da kaybedebiliriz de. İnşallah Fenerbahçe‘yi yenerek, kupayı alırız ve Gençlerbirliği‘nin kim olduğunu herkes görür“ dedi.

       

ÜMİT KARAN HASTANE‘DE

       Başkan İlhan Cavcav, golcü futbolcuları Ümit Karan‘ın son durumuyla ilgili olarak da bu oyuncu da geçici hafıza kaybının meydana geldiğini, ancak korkulacak bir durumun söz konusu olmadığını söyledi. Kırmızı-siyahlı takımın 3-0 kaybettiği maçı tamamlayamayan ve geceyi Özel Acıbadem Hastanesi‘nde geçiren Ümit Karan, pazartesi günü sabah saatlerinde taburcu edildi.

       Cavcav, Fenerbahçeli taraftarların maç boyunca aleyhine yaptığı küfürlü tezahüratlara üzüldüğünü belirterek, “Fenerbahçe Kulübü‘nün değerli taraftarlarının, şahsıma hakarete dayalı küfürlerini sportmenliğe yakıştıramadım. Biz, Fenerbahçe‘yi sürekli yeniyoruz. Herhalde seyircide de bu imaj yerleşmiş. Yaptığımız spor, kazanmak da var, kaybetmek de“ diye konuştu.

       

Ntv

Fenerbahçe‘nin, Gençlerbirliği‘ni 3-0 yendiği maç sonrasında, sarı-lacivertli takımın teknik direktörü Mustafa Denizli, “Kazanmasını...