Trendun: Profesyonel Hizmet Kaynağı ...

Denizli: Yabancılardan memnunum

Güncel Durum : Aktif | Kayıtlı Firma Sayısı : 906
124
Denizli: Yabancılardan memnunum

Fenerbahçe Teknik Direktörü Denizli “Gelecek sezon dış transfer yapmamız son derece uzak bir ihtimal, gerek de yok” dedi....


Gelecek sezon için yabancı oyuncu transferini düşünmediklerini kaydeden Denizli, “Genç oyuncular üzerine kurulu bir transfer politikamız olacak. En fazla 2 oyuncu transfer edeceğiz. Sözleşmesi sezon sonunda bitecek oyuncularla iyi bir anlayış çerçevemiz var. Çok sayıda oyuncumuzun sözleşmesi de devam ediyor. Futbolcularımız Fenerbahçe’den daha iyi şartlar bulacak yer ararlar mı, bilemem. Ama onlarla iyi ilişkiler içindeyiz” diye konuştu.

       

“YABANCILARDAN MEMNUNUM”

       Mustafa Denizli, takımda bu sezon yer alan 6 yabancı oyuncudan da memnun olduğunu vurgulayarak, gelecek sezon da aynı oyuncularla devam etmek istediğini kaydetti. Denizli, “Altı yabancı oyuncumuzdan herhangi birisi Fenerbahçe’den gitmek istediğini, makul sebeplere dayanarak söylemezse, hiçbiri takımdan gitmeyecek. Şu anda gitmek isteyen de yok” dedi.

       

“EN ÖNEMLİ DÖNEME GİRİYORUZ”

       Sarı-lacivertli takımın teknik patronu, ligde önlerindeki 1 ayın kendileri açısından çok önemli olduğunu da vurgulayarak, “Bu 1 ay bizim için çok önemli” diye konuştu. Rakiplerinin maçlarının kendileri için önemli olmadığını anlatan Mustafa Denizli, “Biz kendi işimize bakıyoruz. Önemli olan Fenerbahçe’nin yaptıkları. Şartlar ne olursa olsun, bu dönemi kazanarak atlatmamız önemli” dedi.

       Uzun bir sakatlık dönemi geçiren Andersson’un şimdilik yüzde 100 hazır olmasının mümkün olmadığını da ifade eden Denizli, “Ama düşündüğümüz çizgiye geliyor. Andersson ve Serhat olumlu gelişme gösterdiler” diyerek sözlerini tamamladı.

Ntv

Fenerbahçe Teknik Direktörü Denizli “Gelecek sezon dış transfer yapmamız son derece uzak bir ihtimal, gerek de yok” dedi....