Trendun: Profesyonel Hizmet Kaynağı ...

Dino Zoffa kariyer ödülü

Güncel Durum : Aktif | Kayıtlı Firma Sayısı : 734
3
Dino Zoffa kariyer ödülü

Lazio takımının teknik direktörü Dino Zoff, İtalya’daki Yabancı Basın Merkezi (Associazione della Stampa Estera) tarafından “Kariyer ödülü...


Ödül töreni sonrası soruları yanıtlayan Zoff, daha önceden aynı grupta oldukları Real Madrid’in, Şampiyonlar Ligi çeyrek final maçında, gelecek hafta Galatasaray ile yapacağı karşılaşmayla lgili olarak da şunları söyledi: “Galatasaray’a herhangi bir şey söylemeye gerek yok. Yeterince tecrübesi olan bir takım ve nasıl hareket etmesi gerektiğini bilecektir. Elbetteki Real Madrid büyük bir takım. Özellikle evinde çok iyi ve çok tehlikeli oynayan bir takım. Ama bence Galatasaray buna rağmen bir şeyler yapabilir.”

       Lazio’nun teknik direktörü Zoff “Daha önceden Real Madrid’e deplasmanda yenildiniz ve sahanızda berabere kaldınız. Galatasaray’ın turu geçmesi için ne yapması gerekir?” şeklindeki soruya, “Futbolda aklınızı kaybetmemeyi öğrenip bunu uygulamanız gerek. Elbetteki iki takım arasında yüzdelik olarak üstün olan taraf, bana göre kupanın da favorisi Real Madrid. Ama bu çok fazla bir üstünlük değil” yanıtını verdi.

       Galatasaray’dan “şimdilik” hiçbir futbolcuyla ilgilenmediklerini ifade eden Zoff, Fatih Terim’in Milan’a gideceği söylentileriyle ilgili olarak da “Terim, Fiorentina’da yeterince başarılı oldu. Milan’a gidip gitmeyeceğini ben de bilmiyorum. Ben de sizin gibi gazetelerden okuyorum. Resmi olarak bir şey olmadan konuşmak doğru olmaz” dedi.

       İtalyan Milli Futbol Takımı’nın da eski teknik direktörü olan Zoff, son olarak milli takım için, “Türk Milli takımı ve futbolu son 2-3 senedir Avrupa’da adından söz ettiriyor ve iyi gidiyor. Bence bu bir olay. Türkiye, istikrarına devam etmeli. İsveç’te de son yılllarda büyük atılımlar var” diye konuştu.

       

Ntv

Lazio takımının teknik direktörü Dino Zoff, İtalya’daki Yabancı Basın Merkezi (Associazione della Stampa Estera) tarafından “Kariyer ödülü...