Trendun: Profesyonel Hizmet Kaynağı ...

Dual İşlemcili Gigabyte Soket Anakartlar geliyor

Güncel Durum : Aktif | Kayıtlı Firma Sayısı : 565
43
Dual İşlemcili Gigabyte Soket Anakartlar geliyor

...


133 MHz FSB ile tasarlanan, Soket 370 mimaride çift Intel işlemci veya diğer uyumlu işlemcileri kullanan anakart, en son uygulamaları şaşırtıcı bir performansta çalıştırıyor.

       C tipi soğutucu (Heat Sink) için optimal İşlemci ayırıcı bölgesi, kullanıcılara çalışma hızını 1 GHz ve üstüne taşıyabilme olanağı tanıyor.

       Ek olarak, 2 GB’a kadar olan ECC 133 MHz SDRAM desteğiyle, GA-6VXD7 kullanıcılara güvenilir ve üstün performans çözümünü de sağlıyor.

       Ayrıca DualBIOS tasarımı mükemmel bir yedekleme ile sistemin daha kararlı olmasını sağlıyor.

       Soket 370 konfigurasyonu, ATX yapısı ve en son VIA Apollo Pro çipsetiyle eş hızlı 256KB L2 bellekli, Intel FC-PGA Pentium III işlemcileri destekliyor. Böylece kullanıcılar son teknolojinin sağladığı olanakları kullanabilme zevkine erişiyor.

       GigaByte daha da fazlasını tümleşik Creative CT5880 ses yongası ve AGP 4X slotu ile kullanıcılara cazip bir fiyata sağlıyor.

       Tüm bunlara ek olarak Infrared konnektörü, wake-on-lan, dahili / harici modem wake-up ve 4 adet USB portu (2 port kablo ile sağlanmaktadır), 6VXD7 anakartını kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayan bir ürün olarak karşımıza çıkarıyor.

       Bireysel veya iş amaçlı, güvenilir, yüksek performanslı ve uygun fiyatlı sunucu / iş istasyonu çözümü arayanlar için, GA-6VXD7 en iyi çözüm olarak görülüyor.

       Empa tarafından pazara sunulan ürün içi ayrıntılı bilgi: www.empa.com.tr

       

       

Ntv

...