Trendun: Profesyonel Hizmet Kaynağı ...

Erzurumspor - Siirt Jet-Pa Spor

Güncel Durum : Aktif | Kayıtlı Firma Sayısı : 141
5
Erzurumspor - Siirt Jet-Pa Spor

31 Mart Cumartesi günü oynanacak maçla ilgili son durum....


Zafer’in sakatlığının ciddi olmadığı ve Siirt Jet-Pa Spor karşısında forma giyebileceği belirtilirken, Yvos ile Volkan’ın Cuma günü Erzurum’a dönecekleri ifade edildi.

       Öte yandan, verilen izin süresinde Erzurum’a dönmeyen gurbetçi Ergin ile Hasan’ın çarşamba günü geleceği ve bu futbolculara teknik direktör Çınar’ın raporu doğrultusunda ceza verileceği öğrenildi.

       

SİİRT JET-PA SPOR CEPHESİ

       Siirt Jet-Pa Spor’da, cumartesi günü yapılacak Erzurumspor maçının hazırlıkları sürüyor. Kulüp İkinci Başkanı Nevaf Bilek, Erzurumspor ile deplasmanda oynayacakları maçın hazırlıklarını sürdürdüklerini ve her iki takım için de maçın çok önemli olduğunu söyledi. Erzurumspor maçının 6 puan değerinde olduğunu ifade eden Bilek, şöyle dedi:

       “Erzurumspor karşılaşması çok zorlu olacaktır. Bizim çok dikkatli olmamız gerekiyor. Takımda sakat oyuncu yok. Futbolcuların moralleri çok yüksektir. Yönetim olarak son maçlarda sergilenen futboldan çok memnunuz. Ancak şansızlıklar peşimizi bırakmıyor. Erzurumspor maçı son şansımız. Mutlaka 3 puan almamız gerekiyor. Bugün yapılan çalışmalardan sonra yarın Erzurum’a hareket ediyoruz.”

Ntv

31 Mart Cumartesi günü oynanacak maçla ilgili son durum....