Trendun: Profesyonel Hizmet Kaynağı ...

Erzurumspor sıkıntılı

Güncel Durum : Aktif | Kayıtlı Firma Sayısı : 520
73
Erzurumspor sıkıntılı

Erzurumspor Teknik Direktörü Stanislav Karasi ‘Savunma oyuncularımızın cezalı ve milli takımda olmasının sıkıntılarını yaşıyoruz” dedi....


Yaklaşık 1 saat süren kondisyon ağırlıklı antrenmana, Ümit Milli Takım kadrosunda bulunan Selçuk, Ali Yılmaz ile İran Milli Takımı kadrosuna çağrılan Sohrap katılmadılar. Antrenman sonrası gazetecilere bir açıklama yapan Karasi, kırmızı kart cezalısı olmaları nedeniyle Gençlerbirliği maçında forma giyemeyecek olan Ömer ve Soner ile İran Milli Takımı’na çağrılan Sohrap’ın eksikliklerini hissedeceklerini belirterek, “Savunmada sıkıntılar yaşıyoruz. Gençlerbirliği maçında yer alamayacak futbolcularımız, takımımızın taşıyıcılarıydı” diye konuştu. Mevcut kadroyla eksiklikleri gidermeye çalışacaklarını kaydeden Karasi, şunları söyledi: “Eksiklerin fazla olması nedeniyle sıkıntılar yaşıyoruz ama sıkıntılarımızı aşmak için çalışıyoruz. Mevcut kadroyla en iyisini yapmaya çaba göstereceğiz. Bu hafta yedek kulübemiz, ümit takım oyuncularından oluşacak. Bu da onlar için iyi bir fırsat. Forma şansını bulan en iyi biçimde değerlendirmeli.” Öte yandan Erzurumspor’da, geçen sezon kadro dışı bırakılan ve Karasi’nin göreve gelmesiyle birlikte affedilen Abdülkadir’in, bu hafta 18 kişilik kadroya alınacağı öğrenildi.

       

ERZURUMSPOR, MUMİN‘LE İKİ YILLIK SÖZLEŞME İMZALADI

       Erzurumspor, İranlı 26 yaşındaki santrfor Muhammed Mumin ile iki yıllığına sözleşme imzaladı. İran‘ın Saipa kulübünde futbol oynayan ve geçen cumartesi günü denenmek için Erzurum‘a gelen İranlı oyuncu Mumin ile yapılan görüşmeler tamamlanarak, bu futbolcu iki yıllığına mavi-beyazlı renklere bağlandı.

       Erzurumspor forması giyeceği için mutlu olduğunu söyleyen Mumin, “Erzurumspor‘un başarısı için tüm gücümü sahaya yansıtacağım“ dedi. Mumin‘in bonservisini almak için yönetici Ergin Ünal, İran‘a giderken, bonservisinin yetişmesi halinde yeni santrforun Gençlerbirliği maçında ilk 11‘de yer alması bekleniyor. Öte yandan, hafta sonu yapacağı Gençlerbirliği maçının hazırlıklarını sürdüren mavi-beyazlılar, öğleden sonra ümit takımla hazırlık maçı oynadı.

Ntv

Erzurumspor Teknik Direktörü Stanislav Karasi ‘Savunma oyuncularımızın cezalı ve milli takımda olmasının sıkıntılarını yaşıyoruz” dedi....