Trendun: Profesyonel Hizmet Kaynağı ...

Fenerbahçe transfer yapmayacak

Güncel Durum : Aktif | Kayıtlı Firma Sayısı : 348
83
Fenerbahçe transfer yapmayacak

Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı ve Kulüp Sözcüsü Kıyat: “Kocaelispor karşısında oynanan futbol, ligdeki yerimizin tesadüf olmadığını gösterdi. Ligi ...


Atilla Kıyat, bu sezon ligin ilk haftasına da 4-0’lık Kocaelispor maçıyla başladıklarını belirterek, “Bu maçtan sonra herkes Fenerbahçe’nin lige fırtına gibi girdiğini ve şampiyonluğun tek adayı olduğu söylüyordu. Ligde şu an 39 puanımız var. Fakat herkes Fenerbahçe’nin iyi futbol oynamadığını, kondisyonunun olmadığını ve hala takım olamadığını söylüyordu. Kocaelispor maçında oynanan futbol bunların tesadüf olmadığını gösterdi” dedi.

       Kıyat, takımın şu andaki durumundan memnun olduklarını kaydederek, “Fenerbahçe’nin mutlaka birtakım eksikleri vardır. Teknik direktörümüz Mustafa Denizli, bu eksikleri belirlemiştir ve lige verilen arada bunları giderecektir. İkinci yarıda göze hoş gelen futbol oynayan ve şampiyonluğu hedefleyen bir Fenerbahçe seyredeceğiz” diye konuştu.

       

“TRANSFER YAPMAYACAĞIZ”

       Kıyat, sezon sonuna dek takıma yeni futbolcu almayacaklarını da vurgulayarak, “Fenerbahçe lige mevcut kadrosuyla devam edecektir. Transfer yapmayacağız. Mevcut kadromuza altyapıdan kabiliyetli ve yetenekli futbolcularımızı dahil edeceğiz. Teknik direktörümüz ilerleyen haftalarda farklı galibiyetler ve açılan puan farkıyla bu gençlere takımda yer verecektir ve gençler de oynadıkça daha iyi olacaklardır” dedi.

       

“HAKEMLER, BASKI ALTINA SOKULUYOR”

       Kıyat, bugüne dek kendisinin ve diğer yönetici arkadaşlarının hakemleri eleştirmemeye dikkat ettiklerini de ifade ederek, sözlerini şöyle tamamladı: “Fenerbahçe Kulübü olarak bugüne kadar hakemleri hedef alacak konuşmalar yapmamaya dikkat ettik. İnanıyoruz ki doğrusu da budur. Bizim dışımızdaki kulüpler hakemleri hedef alan demeçler veriyor. ‘Hakemler ev sahibi ve büyük takımları kolluyor’ biçimindeki açıklamalar, hakemleri baskı altına sokuyor. Hakemler böyle olmadığını ispat etmek çabasına girince, birtakım yanlış kararlar veriyorlar. Dün bu baskı bizim maçımızda da görüldü. Fenerbahçe’nin de Kocaelispor’un da lehine ve aleyhine birtakım yanlış kararlar verildi.”

Ntv

Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı ve Kulüp Sözcüsü Kıyat: “Kocaelispor karşısında oynanan futbol, ligdeki yerimizin tesadüf olmadığını gösterdi. Ligi ...