Trendun: Profesyonel Hizmet Kaynağı ...

Galatasaray potada çıkışa geçti

Güncel Durum : Aktif | Kayıtlı Firma Sayısı : 728
171
Galatasaray potada çıkışa geçti

İlk yarıda 13 maçta sadece 3 galibiyet alan sarı-kırmızılılar, 2. yarıda 10 maçta 6 galibiyete ulaştılar. Menajer Sadıkoğlu “Bütün sıkıntılara r...


İlk yarıda oynadığı 13 maçta sadece Büyük Kolej, Egepen Altay ve Mydonose Kolejliler’i yenerek 3 galibiyet alan ve 10 karşılaşmadan da yenik ayrılan Galatasaray, devre sonunda Muratpaşa Belediyesi Antbirlik, Büyük Kolej ve Egepen Altay ile birlikte son sıraları paylaşmıştı.

       Sezona sıkıntılı başlayan ve birçok defa sakatlık sorunu yaşayan Galatasaray’ın ligdeki durumu kulübün bir divan kurulu toplantısında da üyeler tarafından eleştirilmişti. Üyelerin eleştirilerine yanıt veren Kulüp Başkanı Faruk Süren ise takımın toparlanacağını ve şampiyonluk şansının bile bulunduğunu söylemişti.

       

İKİNCİ YARIDA DAHA FARKLI

       Ligin ikinci yarısına da yenilgiyle başlayan Galatasaray, bu yarıdaki ilk 2 maçı kaybettikten sonra Muratpaşa Belediyesi Antbirlik ve Ülkerspor’u yenerek çıkışa geçti. Büyük Kolej ve Efes Pilsen yenilgilerinden sonra 8 maç yapan sarı-kırmızılılar, bu karşılaşmalarda 6 galibiyet, 2 yenilgi alarak play-off şansını artırdı.

       Galatasaray, son 3 haftada da rakiplerini yenerek taraftarlarını sevindirdi. Sarı-kırmızılılar, ligin ilk yarısında yenildiği Muratpaşa Belediyesi Antbirlik, Ülkerspor, Beşiktaş, Troy Pilsner ve Kombassan Konyaspor’u, ikinci yarıda yenerek rövanşı da almış oldu.

       

SADIKOĞLU: SIKINTILARA RAĞMEN DÜZELDİK

       Galatasaray Menajeri Fehmi Sadıkoğlu, sezon başından beri yaşadıkları sıkıntılara rağmen istedikleri düzeye geldiklerini söyledi. Sadıkoğlu, son haftalarda üst üste galibiyetler aldıklarını ve önlerine koydukları hedeflere adım adım yaklaştıklarını ifade ederek, “Bu hafta da Pınar Karşıyaka ile karşı karşıya geleceğiz. Başarımızda taraftarlarımızın desteği çok önemli. En sıkıntılı anlarımızda bile bize destek verdiler. Şimdi de Pınar Karşıyaka karşısında aynı desteği bekliyoruz” dedi.

       Türkiye’deki ekonomik krizin bütün kulüpleri etkilediğini vurgulayan Sadıkoğlu, “Biz de bundan olumsuz yönde etkilendik. Galatasaray olarak biz de para sıkıntısı yaşıyoruz. Ancak ekonomik sıkıntılara rağmen teknik heyet ve oyuncular büyük bir beraberlik içinde mücadeleyi sürdürüyor” diye konuştu.

Ntv

İlk yarıda 13 maçta sadece 3 galibiyet alan sarı-kırmızılılar, 2. yarıda 10 maçta 6 galibiyete ulaştılar. Menajer Sadıkoğlu “Bütün sıkıntılara r...