Trendun: Profesyonel Hizmet Kaynağı ...

Galatasarayda gergin antrenman

Güncel Durum : Aktif | Kayıtlı Firma Sayısı : 652
35
Galatasarayda gergin antrenman

Beşiktaş maçı hazırlıklarına başlayan Galatasaray’da, Vedat ve Jardel’in çalışmayı terk etmesi sorun yarattı....


Teknik direktör Lucescu, ardından tesislere gitti, ancak antrenman sahasına Jardel’siz döndü. Lucescu’nun, bu olay sonrası moralinin bozuk olduğu dikkat çekerken, Galatasaray’ın basınla ilişkiler sorumlusu Turgay Vardar, herhangi bir sorun bulunmadığını, iki futbolcunun da kasıklarında çekme nedeniyle antrenmanı bıraktığını söyledi.

       

BEŞİKTAŞ HAZIRLIĞI

       Sarı-kırmızılıların, Beşiktaş maçı için yaptıkları antrenman 1,5 saat sürdü. Çalışma, milli takımlarda bulunan ve sakat futbolcular nedeniyle Ümit takım takviyeli yapıldı. Futbolcular, antrenmanda kondisyon çalışması ve yarı sahada çift kale maçın ardından, yan top ve şut organizasyonları denediler.

       Antrenmana, Slovakya maçı öncesi sakatlanan milli futbolcu Emre Belözoğlu, midesini üşüten Capone ve grip olan Suat katılmadı. Capone’nin, çalışmalara 2 gün sonra başlayacağı bildirildi. Hafif sakatlığı bulunan Popescu’nun düz koşu yapmakla yetindiği çalışmaya, Slovakya milli maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düşen ve Makedonya maçı kadrosundan çıkarılan Bülent Korkmaz da katıldı. Bu futbolcuya, yarın için izin verildiği öğrenildi.

       Bu arada, sarı-kırmızılıların çalışmasını Eurosport ve Romanya’nın TVR televizyon kanallarından ekipler de izledi ve teknik direktör Lucescu ile röportaj yaptı.

       Galatasaray, Beşiktaş maçı hazırlıklarına, salı günü yapacağı çift antrenman ile devam edecek.

       

Ntv

Beşiktaş maçı hazırlıklarına başlayan Galatasaray’da, Vedat ve Jardel’in çalışmayı terk etmesi sorun yarattı....