Trendun: Profesyonel Hizmet Kaynağı ...

Gaziantepspor - Antalyaspor

Güncel Durum : Aktif | Kayıtlı Firma Sayısı : 136
2
Gaziantepspor - Antalyaspor

1 Nisan Pazar günü oynanacak maçla ilgili son durum....


Antalyaspor’un son günlerde çalkantılı bir süreç yaşamasıyla hiçbir biçimde ilgilenmediklerini ve kendilerinin durumuna baktıklarını kaydeden Gereçci, “Rakiplerin performansı ve kadro yapısıyla değil, performansımız ve kadromuzla ilgileniyoruz” diye konuştu.

       Antalyaspor’u yenerek 3. sıradaki yerlerini korumayı amaçladıklarını vurgulayan Gereçci, şöyle devam etti “Bundan sonraki ilkemiz, (kazan, rakibin puan kaybetmesini bekle) olacak. Avrupa Şampiyonlar Ligi’ne katılmayı hedefliyoruz. Gaziantepspor olarak bu hedefe hazırız, başarılı olacağımıza da inanıyoruz. Düne kadar kimse bizden böyle hem de istikrarlı başarı beklemiyordu ama artık bizden sözetmeye başladılar. Daha fazlasını elde etmenin çabasını veriyoruz. Antalyaspor maçı hazırlıkları olumlu bir havada geçiyor.

       Futbolcuların form ve moral durumu bizleri umutlandırıyor, iddialıyız. Ayrıca, bugün birçok kulübün içinde bulunduğu mali sıkıntıları da bilinçli yönetim sayesinde yaşamıyoruz. Futbolcular dahil olmak üzere, hiç kimseye tek kuruş borcumuz yok. Başarılı olabilmek için her türlü koşul var.”

       Gereçci, sarı kart cezalısı Batista’nın Antalyaspor karşılaşmasında oynayamamasının önemli bir eksiklik olduğunu, ancak sonuçta sahaya 11 kişi çıkacağını ve takım oyunuyla istediklerini alacaklarına inandığını da sözlerine ekledi.

       

ANTALYASPOR CEPHESİ

       Antalyaspor, bu hafta deplasmanda oynayacağı Gaziantepspor maçına sıkı bir şekilde hazırlanıyor. Teknik Direktör Metin Ünal, kadro dışı bırakılan Adnan, Nuri, Burhan ve Kamil’in yerine takımı genç oyuncular Muzaffer ve Eren’le takviye ettiklerini belirterek, “Genç oyuncularımızdan Abdullah ve Mustafa Yalçınkaya’yı da daha önce kadroya almıştık. Takımda kalan arkadaşlar canı yürekten çalışıyorlar” dedi.

       Takımda yaşanan şokun henüz atlatılamadığına da değinen Ünal, şunları söyledi:

       “Takımda antrenmanlara çıkan futbolcular iyi niyetle çalışmalarını sürdürüyorlar. Bu hafta Gaziantepspor ile karşılaşacağız. Bizim için rakibin büyüğü küçüğü yok. Bütün takımların maçlarına aynı ciddiyetle çıkarız ve futbolumuzu oynarız. Antalyaspor bütün maçlara galibiyet için çıkmaktadır. Kaleci Adnan’ın yerine kaleyi Damjanac veya genç milli kalecimiz Atacan koruyacak. Performansı iyi olan kaleyi koruyacaktır.”

Ntv

1 Nisan Pazar günü oynanacak maçla ilgili son durum....