Trendun: Profesyonel Hizmet Kaynağı ...

Gaziantepspor: Hata lüksümüz yok

Güncel Durum : Aktif | Kayıtlı Firma Sayısı : 95
1
Gaziantepspor: Hata lüksümüz yok

Teknik direktör Sakıp Özberk “Hata lüksümüz yok” derken, kulüp başkanı Celal Doğan “Oynadığımız oyun ve yerimizle, Avrupa Şampiyonla...
  Gaziantepspor'a prim yağıyor

•Gaziantep Sanayi Odası (GSO), Organize Sanayi Bölgesi (OSB) ve SANKO Holding'ten sonra, Gaziantep Ticaret Odası da (GTO) Galatasaray karşılaşması galibiyeti halinde Gaziantepspor'a 5 milyar lira prim vereceğini açıkladı.

•GTO Başkanı Mehmet Aslan, Gaziantepspor'un başarısının Gaziantep'in başarısı anlamına geldiğini belirterek, Bu kentte yaşayan herkesi, gücü oranında Gaziantepspor'a destek vermeye, katkıda bulunmaya çağırıyorum dedi.

•Galatasaray galibiyetine 5 milyar lira prim verileceğini açıklayan Aslan, geçen sezon UEFA Kupası'nda mücadele eden Gaziantepspor'un, bu kez Avrupa Şampiyonlar Ligi'ne katılması halinde Gaziantep'in adını daha geniş bir kesime ve etkili olarak duyuracağını sözlerine ekledi.

       Kalan 2 karşılaşmayı kazandıkları takdirde Avrupa Şampiyonlar Ligi, 1 puan almaları durumunda ise UEFA Kupası’na katılmayı garantileyeceklerini anlatan Özberk, “Gaziantepspor gurur duyacak bir mücadele veriyor” dedi. Gaziantepspor’un uzun lig maratonunda diğer takımlardan daha fazla ter döktüğünü savunan Özberk, “Çok şanssız dönemler geçirdik, hesapta olmayan puanlar yitirdik. Ancak mücadeleden vazgeçmeden bu noktaya geldik” diye konuştu.

       “Rakip Galatasaray yaralı geliyor. Çok güçlü ve oyuna etki edecek oyuncuları var. Ama bizim de onlardan eksik tarafımız yok, fazlamız var” diyen Özberk, şöyle devam etti: “Oyuncularım inançlı ve hırslı. Döktüğümüz terin, verdiğimiz emeğin karşılığını alacağımıza inanıyoruz. Tecrübeli Galatasaray karşısında bir kazaya uğramadan yolumuza devam etmek istiyoruz.”

       

“UYUMLU ÇALIŞIYORUZ”

       Yönetimle uyum içinde çalıştığını ve hiçbir sorun yaşamadıklarını anlatan Özberk, yönetimin transfer konusunda verdiği mesajları aldığını bildirdi. Kulüp başkanı Celal Doğan ile her zaman sevgi ve saygı çerçevesinde bir ilişkileri olduğunu vurgulayan Özberk, sözlerini şöyle tamamladı:

       “Kulüp de mesajını verdi ben de. Buna eklenecek artık birşey yok. Sezon bittiğinde oturup konuşuruz. Sabırlı bir insanım, beklemeyi bilirim. Hiçbir zaman yönetim aleyhine konuşmadım. Yönetim beni istiyorsa çalışırım, istemiyorsa giderim. Gaziantepspor ve Gaziantep ile ilişkim bozulmaz. Ortamı fazla gerginleştirmenin kimseye yararı yok. Her sözden bir anlam çıkarmanın kimyese yararı yok. Bizden daha huzurlu takım da göremiyorum.”

       

“TARİHİ BİR KARŞILAŞMA”

       Kulüp başkanı Celal Doğan ise takımının oynadığı oyun ve bulunduğu yer itibarıyle Avrupa Şampiyonlar Ligi’ne çıkmayı çoktan hak ettiğini savundu. Galatasaray ile yapacakları karşılaşmanın Türkiye’ye örnek olmasını istediğine dikkati çeken Doğan, sözlerini şöyle sürdürdü:

       “Herşeye rağmen şampiyonluk, herşeye rağmen başarı için her aracı kullanarak başarılara ulaşmak hedefimiz değil. Yıllardır Gaziantepspor’da herşeye rağmen fair-play anlayışını sergiledik. Taraftarımız da bunun en güzel örneğidir. Galatasaray’ı krallar gibi karşılayıp, arslanlar gibi yeneceğiz. Teknik kadro ve futbolculara güveniyorum. Gaziantep halkına Avrupa Şampiyonlar Ligi heyecanını yaşatacağımıza inanıyorum.”

       Bu arada Galatasaray karşılaşmasının bilet ücretleri, numaralı tribün 50, maraton tribünü 5 ve kale arkaları ise 2 milyon lira olarak belirlendi.

Ntv

Teknik direktör Sakıp Özberk “Hata lüksümüz yok” derken, kulüp başkanı Celal Doğan “Oynadığımız oyun ve yerimizle, Avrupa Şampiyonla...