Trendun: Profesyonel Hizmet Kaynağı ...

Güneş: Eleştirilere açığım

Güncel Durum : Aktif | Kayıtlı Firma Sayısı : 827
78
Güneş: Eleştirilere açığım

Milli Takımlar Teknik Direktörü Güneş, medya mensuplarına yemek verdi. Şenol Güneş “Bu kez Dünya Kupası’na katılacağız” dedi....


(A) Milli Takım’ın sanıldığı kadar kolay bir gruba düşmediğini anlatan Güneş, rakiplerin Avrupa’da ilk 8 takım arasına giren Türkiye’yi yenerek, kendilerine kariyer sağlamak için mücadele edeceklerini, kendilerinin ise bu kez grupta hedeflenen puanları alarak, Dünya Kupası’na katılacaklarını iddia etti.

       (A) Milli Futbol Takımı’nın şu anda başarılı bir iskeletinin olduğunu vurgulayan Şenol Güneş, milli takımın orta sahasında hiç bir zaman sorun yaşanmadığını, ancak forvet ve kale için fazla tercih şanslarının bulunmadığını bildirdi. Zaman zaman genç yetenekleri milli takıma alacaklarını ve bu başarılı kadroya yeni isimler kazandıracaklarını kaydeden Güneş, Beşiktaşlı Nihat’ı şu anda orta sahada ihtiyacı olmadığı, forvette de sorun yaşamayacağı için (A) Milli Takım’a çağırmadığını, ancak zaman içinde kadroya alacağını söyledi.

       Teknik Direktör Güneş, yemekte zaman zaman medya mensupları ile şakalaşırken, eleştiriye de hep açık olduklarını belirterek, “Bizi seven de sevmeyen de eleştirsin. Çünkü eleştriye açığız. Eksiklerimiz yazılırsa, biz de onlardan ders çıkarabiliriz. Bizi seven över, sevmeyen sürekli eleştirirse, hiç birşey kazanmayız. Çünkü iki tarafı da ciddiye almayız. Bu nedenle objektif eleştiriye açığız. Sizlerden bizim hatalarımızı görmenizi ve milli takımın çıkarları doğrultusunda eleştirilerde bulunmanızı bekliyoruz” diye konuştu.

Ntv

Milli Takımlar Teknik Direktörü Güneş, medya mensuplarına yemek verdi. Şenol Güneş “Bu kez Dünya Kupası’na katılacağız” dedi....