Trendun: Profesyonel Hizmet Kaynağı ...

Güneş Sigortada hedef şampiyonluk

Güncel Durum : Aktif | Kayıtlı Firma Sayısı : 87
12
Güneş Sigortada hedef şampiyonluk

12 Ekim—  Bayanlar Birinci Voleybol Ligi’nin iddialı takımlarından Vakıfbank-Güneş Sigorta, Cumartesi günü başlayacak yeni sezonda şa...


Başkan Aydoğdu, ülkede yaşanan ekonomik krizin voleybol camiasını da etkilediği belirterek, “Ancak biz bu sezon da yatırımlarımızda ve bütçemizde ciddi bir kısıtlamaya gitmedik. 1-2 oyuncuya, astronomik rakamlar vermiyoruz. Bu ekonomik bunalımda dikkatli olmamız lazım. Buna rağmen rekabetten de geri kaldığımızı düşünmüyorum” diye konuştu.

       Salon sporlarında basketbolun “12 Dev Adam” sloganıyla ve Avrupa Şampiyonası’ndaki başarısıyla çıkış yakaladığına dikkati çeken Mehmet Aydoğdu, “Umut ediyorum, aynı başarıları voleybolda da görürüz. Taraftarın maçlara gelmesi için biraz da tribünlere oynamamız lazım. Yeni sezon herkese hayırlı olsun” dedi.

       Aydoğdu, as oyuncuları Mesude’nin, Eczacıbaşı’na transfer olmasına da değinerek, “Kendisi, Türkiye’nin en iyi oyuncularından. Ancak Fatih Terim (Sahaya 11 kişi çıkıyorsak, eksik değilizdir. Önemli olan 11 kişinin olması, kimin oynadığı değil) diyerek, Türkiye’de yeni bir dönem başlattı. Biz de böyle düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

       

URAL: “AVRUPA’DA FINAL FOUR’U DÜŞÜNÜYORUZ”

       Menajer Nalan Ural ise takımın yeni sezondaki amaçlarını anlattı. Ural, bu sezon da ligde ve Türkiye Kupası’nda şampiyonluğu hedeflediklerini, ayrıca altyapıya da çok önem verdiklerini, gençlerde de aynı başarıları elde etmek istediklerini kaydetti.

       Avrupa Şampiyonlar Ligi’nde bu sezon hedeflerinin öncelikle “Final-Four”a kalmak olduğunu ifade eden Ural, “Grubumuzda Fransa’nın RC Cannes ile İtalya’nın Caposuud Reggio Calabria takımlarını tanıyoruz. Ancak Sloven Nova Branik Maribor takımı, ilk kez bu ligde mücadele edecek. Bizim bu kupada hedefimiz öncelikle ilk 4 takım arasına kalmak” diye konuştu.

       

PELİN: “HİLMA ÇOK SEMPATİK”

       Milli voleybolcu Pelin Yüce ise yeni sezonda da Eczacıbaşı ile şampiyonluk mücadelesi yapacaklarını ancak, bu sezon kendilerinin rakiplerine üstünlük sağlayacağını iddia etti.

       Takımda arkadaşlığın çok iyi olduğunu belirten Pelin, “Brezilyalı Hilma, medyatik ama bizimle ilişkileri çok iyi. Kendisi çok sempatik ve iyi bir sporcu. Medyatik olması bizi olumsuz etkilemiyor” dedi.

       

KADRO

       Vakıfbank-Güneş Sigorta’nın yeni sezondaki kadrosunda şu sporcular bulunuyor:

       Yuliya Svistina

       Banu Semerciler

       Aysun Özbek

       Gözde Kırdar

       Aycan Kara

       Elif Ağca

       Hilma Caldeira

       Necla Güçlü

       Iryna Komisarova

       Pelin Yüce

       Burçin Aydın.

       Toplantı sonunda yönteciler, teknik heyet ve sporcular, birlikte fotoğraf çektirdi.

       

Ntv

12 Ekim—  Bayanlar Birinci Voleybol Ligi’nin iddialı takımlarından Vakıfbank-Güneş Sigorta, Cumartesi günü başlayacak yeni sezonda şa...