Trendun: Profesyonel Hizmet Kaynağı ...

Halı Yıkama İzmir Karşıyaka Şemikler

Güncel Durum : Aktif | Kayıtlı Firma Sayısı : 103
13
Halı Yıkama İzmir Karşıyaka Şemikler

Arama formunu doldurmanızla beraber en yakın firmamız tarafından aranıp yıkama işlemlerinize başlıyoruz.


Şemiklerde bulunan halı yıkama firmamız, halılarınızı saatlerce ıslak bırakmadan derinlemesine temizleyen devrim niteliğinde bir temizleme sistemi kullanır - bu, gününüze çok az müdahale ve hayatınızda daha az stres anlamına gelir. Temizlenen Halılar, Kurumun bu şekilde buharla temizlenmesi gibi diğer yöntemlerle yaşadıkları 1-2 günde değil, 1-2 saatte pürüzleri temiz ve rahatça kurutulur.


Bizim sırrımız, mürekkep temiz halılar elde etmek için yalnızca az miktarda nem kullanmamız için çok etkili olan, efervesan, karbonatlı temizleme solüsyonlarının gücünü kullanmamızdır. Aslında, buhar temizleyicilerinin kullandığı rutubetin yalnızca beşte birinin onda birini kullanmamız yeterlidir. Ve eğer bu yeterli değilse, temizleyicimizde kullanılan maddeler, Ana Tabiattan kopyalanır. Büyük temizleme sonuçlarımızı gerçekleştirmek için sabun, deterjan veya sert kimyasallara ihtiyacımız yok - kristal berraklığında karbonat köpüren kabarcıkların gücüne sahibiz.
Karşıyada'da hizmet veren firmamız halı temizleme işlemini ıslak, koklamak halı ıslatma ile bırakmaz.


Hiçbir şey ıslak olduğunda uzun süre ıslandığında kokunun başladığını fark ettiniz mi? Bunun nedeni genelde küf ve bakterilerin büyümeye başlamış olmasıdır. Bir halı temizleyicisi, galon ve sabunlu su galonuyla halı ıslattığında olabilir. Sadece koku hoşnut olmaz, aynı zamanda çok sağlıksız hale gelebilir. Şemikler'deki halı yıkama firmamızla arama talep formunu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

Böylelikle halılarınız temiz, kuru ve sağlıklı kalacaktır.

Arama formunu doldurmanızla beraber en yakın firmamız tarafından aranıp yıkama işlemlerinize başlıyoruz.