Trendun: Profesyonel Hizmet Kaynağı ...

Halilagiç, yeni yılda İstanbulda

Güncel Durum : Aktif | Kayıtlı Firma Sayısı : 382
68
Halilagiç, yeni yılda İstanbulda

Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Sağlık Komitesi Başkanı Mete Düren, Halilagiç’in sakatlığı döneminde kendilerinden izin alarak, ülkesine...
“HALİLAGİÇ ÜLKESİNDE”

        Halilagiç’in sakatlığı döneminde kendilerinden izin alarak, ülkesine gittiğini hatırlatan Düren, şöyle konuştu:

       “Ülkesindeki doktoruna da muayene olmak istedi. Teknik heyetin de onayını aldıktan sonra, psikolojik olarak rahatlaması açısından, buna izin verdik. Ancak döndüğünde yaptığımız kontrolllerde standart tedaviyle, bu sakatlığın iyileşemeyeceğini anladık. Genel cerrah ve fizyoterapist arkadaşlarla yeni bir tedavi uyguladık, bunda da başarılı olduk.”

       Halilagiç’in, ülkesine Noel tatili için gittiğini ve nerede olduğunun bilinmediğinin gerçeği yansıtmadığını kaydeden Düren, bu futbolcunun 1 veya 2 Ocak’ta İstanbul’da olacağını, Antalya kampına da katılacağını ifade etti. Düren, Halilagiç’i ligin ikinci yarısında oynatmayı düşündüklerini, iyileşme sürecine göre, oynayacağı zamanın belirleneceğini de kaydetti.

       

FUTBOLCULARA YENİ TESTLER

       Mete Düren, 2 Ocak Salı günü başlayacak devre arası hazırlıkları sırasında 1 hafta boyunca futbolcuları çeşitli testlere tabi tutacaklarını anlattı. Antalya’daki kampta uygulayacakları antrenman programını, yapacakları adale ve kan testlerine göre belirlleyeceklerini belirten Düren, ikinci yarıda takımın kondisyon ve sakatlanmalar açısından çok daha iyi bir yerde olacağını belirtti.

       

AYHAN’IN DURUMU

       Almanya’daki tedavisi sona eren Ayhan’ın, takım arkadaşları tatilde olmasına rağmen, Fulya Tesisleri’nde çalışmalara devam ettiğini vurgulayan Düren, bu futbolcunun durumunun çok iyi olduğunu bildirdi. Düren, Ayhan’ın Antalya’da takımla birlikte çalışabileceğini, bu futbolcuyu da ikinci yarıda sahada göreceklerini söyledi.

       

SİNAN ERGİN İÇİN GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR

       Mete Düren, idari menajerliğe getirmek istedikleri eski futbolcuları Sinan Ergin için görüşmelerin sürdüğünü söyledi. İdari menajerlik için başka bir isimle temasta olmadıklarını kaydeden Düren, bu konunun bayramdan sonra açıklık kazanacağını sözlerine ekledi.

Ntv

Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Sağlık Komitesi Başkanı Mete Düren, Halilagiç’in sakatlığı döneminde kendilerinden izin alarak, ülkesine...