Trendun: Profesyonel Hizmet Kaynağı ...

Her yerde MP3

Güncel Durum : Aktif | Kayıtlı Firma Sayısı : 803
43
Her yerde MP3

 MP3 çılgınlığı dünyayı kasıp kavururken Türkiye’de de çok yakında piyasaya çıkacak olan yeni bir ürün tam 150 CD ya da 1500 şarkıyı cebimi...


Bilgisayar ortamından CD kalitesinde müzik dinleyebilmeye olanak tanıyan MP3 teknolojisi ile artık diskman ebadında ki bir kutuda 1500 şarkıyı istediğimiz anda istediğimiz yerde dinleyebileceğiz.

       Bir dünya markası olan Creative MP3’leri yanımızda taşıyabilmemiz amacıyla Nomad Jukebox adını verdiği yeni MP3 çalarını piyasaya sundu.

       Türkiye’de ilk kez Bilişim 2000 Fuarında Empa standın’da sergilenecek Jukebox’ın diğer MP3 çalarlardan farkı ise 64 MB bellek yerine 6 GB lık yani yaklaşık 1500 şarkılık müthiş bir depolama kapasitesine sahip olması.

       Özellikle tatile çıkarken beraberinizde onlarca CD taşımak yerine Jukebox ile müzik dolu bir tatil geçirebilirsiniz.

       Arabalarda da kullanılabilen Jukebox , araç kitiyle beraber arabanızda tüm albümlere erişebilme olanağı da sağlıyor.

       Jukebox’ın diğer bir özelliği ise üzerinde kulaklık çıkışından ayrı olarak 2 adet hoparlör çıkışı ile 4 hoparlör(çevresel ses) desteği sağlaması.

       Ayrıca kişisel CD çalarlarda olduğu gibi Jukebox’ında şok koruma sistemi bulunuyor, süresi ise CD çalarlardan çok daha uzun; 5 dakika!

       4 adet şarjlı kalem pil ile çalışıyor ve 6 saat kesintisiz müzik dinlenebiliyor.

       Jukebox’a şarkıları kayıt etme yöntemi de oldukça basit;

       Bilgisayarınıza USB portundan bağlanıyor ve şarkıları bilgisayarınıza kısa bir sürede aktarabiliyor.

       SB Live ile tanıştığımız çeşitli ses efektleri Jukebox’da da mevcut. Creative bu ürünüyle, MP3 çalar pazarında, rakipleri ile girdiği mücadelede önde gitmeye kararlı.

       Ürünün teknik özelliklerini öğrenmek isteyenler www.empa.com.tr adresinde ayrıntılı bilgi bulabilirler.

       

       

       

       

Ntv

 MP3 çılgınlığı dünyayı kasıp kavururken Türkiye’de de çok yakında piyasaya çıkacak olan yeni bir ürün tam 150 CD ya da 1500 şarkıyı cebimi...