Trendun: Profesyonel Hizmet Kaynağı ...

Hindistanda yaratık paniği

Güncel Durum : Aktif | Kayıtlı Firma Sayısı : 204
45
Hindistanda yaratık paniği

Hindistan polisi, son günlerde Yeni Delhi halkını paniğe düşüren maymun adamı arıyor....


Polis, ifadelere inanmıyor ve söylentileri eğitimsiz ve doğaüstü güçlere inanan insanların hayal gücüne bağlıyor. Tabii son günlerde sık sık meydana gelen elektrik kesintilerinin de bu korkuda etkisi var. Yaratığın Yeni Delhi’de bir gecede en az 50 yerde görüldüğüne dair ihbarlar geldi.

       Gazetelerdeki son habere göre, dün gece evinin terasında uyuyan altı aylık hamile kadın maymun adamın kendisini yakaladığını haykırdıktan sonra ağır yaralı olarak bulundu ve kaldırıldığı hastanede öldü.

       Pazartesi günü de evinin damında uyuyan bir adam “maymun geliyor” diye bağırdıktan sonra aşağı atlamış ve ölmüştü.

       Maymun adamın saldırısına uğradığını öne süren birçok kişinin vücudunda derin yara izleri görüldü. Veterinerler bu izlerin bir hayvana ait olduğunu doğruluyorlar. Bir polis yetkilisi “Belli ki, maskeli bir grup insanlar arasında paniğe yol açıyor” diye konuştu.

       Halk arasında maymun adam korkusu o kadar büyüdü ki, Yeni Delhi’nin Noida semtinde yaşayanlar Hindu bir dervişi maymun adam sanarak linç etmeye kalkıştı. Adı Cemir olarak açıklanan Hindu derviş, yakınlardaki bir ormanda dua ederken bulundu. Dervişin götürüldüğü polis karakolunu basan binlerce kişi onu linç etmek istedi. Polis, Hindu’nun maymun adam olmadığına halkı zar zor ikna edebildi.

Ntv

Hindistan polisi, son günlerde Yeni Delhi halkını paniğe düşüren maymun adamı arıyor....