Trendun: Profesyonel Hizmet Kaynağı ...

Karaca: Çok dikkatli olmalıyız

Güncel Durum : Aktif | Kayıtlı Firma Sayısı : 366
67
Karaca: Çok dikkatli olmalıyız

Beşiktaş kulübü yönetim kurulu üyesi Seyfi Karaca, son dönemlerde kötü sonuçlar aldıklarını belirterek, “artık bu kötü gidişe (dur) dememiz gere...
“HATALI GOLLER YİYİYORUZ”

       Karaca, son haftalarda yaptıkları basit hatalardan kalelerinde gol gördüklerinden yakındı. Siyah-beyazlı takımdaki savunma oyuncularına tek tek bakıldığında çok kaliteli olduklarını vurgulayan Karaca, şöyle konuştu: “Ancak sanırım bir uyum sorunu yaşıyorlar. Leeds United, Gaziantepspor ve Trabzonspor maçlarında hep benzer hatalarla goller yedik. Bunu da çözecek teknik heyettir. Biz hem teknik heyetimize, hem de futbolcularımıza güveniyoruz. Kısa sürede toparlanacaklar ve bizi sevindirmeye devam edeceklerdir.”

       

“ARTIK PUAN KAYBI OLMASIN”

       Çok zor bir döneme girdiklerini, önce AFC Leeds United, ardından da Galatasaray ve AC Milan ile karşılaşacaklarına değinen Karaca, “Artık 2 kulvarda da puan kaybına tahammülümüz yok” dedi. Karaca, 18 Ekim Çarşamba günü İstanbul’da yapacakları AFC Leeds United maçının kendileri için dönüm noktası olduğunu dile getirerek, “Bu maçı mutlaka kazanmalıyız. İnanıyorum ki, bu maçtan alacağımız galibiyet, Galatasaray ve Milan maçlarına da yansıyacaktır” diye konuştu.

“MAÇ SONRASI YAŞANAN OLAYLARI TASVİP ETMİYORUZ”

       Karaca, son olarak maç sonrası çıkan olaylara da değinerek, “Sporda bu tür olaylar yaşanmamalı. Biz, Beşiktaş Kulübü yönetimi olarak bu olayları tasvip etmiyoruz” dedi. Sporun dostluk, barış ve sevgi olduğunu vurgulayan Karaca, “Olaylar olmamalıydı ama, sanırım insanları da fazla tahrik etmemek gerekiyor. Taraftarlarımızdan sakin olmalarını istiyoruz. Sporda kazanmak da kaybetmek de doğaldır. Merak etmesinler, özledikleri Beşiktaş’ı yakında görecekler” diye konuştu.

Ntv

Beşiktaş kulübü yönetim kurulu üyesi Seyfi Karaca, son dönemlerde kötü sonuçlar aldıklarını belirterek, “artık bu kötü gidişe (dur) dememiz gere...