Trendun: Profesyonel Hizmet Kaynağı ...

Kartalın acı günü

Güncel Durum : Aktif | Kayıtlı Firma Sayısı : 273
21
Kartalın acı günü

9 Şubat—  Dünkü nefis yarı finalden sonra, İnönü Stadı’nın tribünlerini hıncahınç dolduran futbolseverler özellikle ilk yarıda güzel ...


Ligde aldığı açık farklı galibiyetin kamçıladığı Kartal, sağlı sollu akınlarla Gençlerbirliği kalesini adeta bombardımana tuttu. Fakat kalesinde devleşen Patrick ve onu geçen toplarda da arkadaşları adeta etten duvar örerek Kartal’a gol imkanı tanımadılar.

       Beşiktaş ikinci yarıya da aynı azim ve istekle başladı. Ama Ahmet Dursun’un durgunluğu ve Nouma’nın Antalya maçını mumla aratan etkisiz futbolu Gençlerbirliği’ne daha büyük cesaret aşıladı.

       Penaltı kurtararak takıma hayat veren Fevzi birkaç dakika sonra öyle bir gol yedi ki, “Keşke penaltı gol olsaydı” dedirtti herkese. Aslında dünkü yarı finali de seyrettikten sonra, bu dört takıma da birer kupa verilse yeridir.

       Uzun zamandır Kartal, iyi oynamadan kazanıyor ve kurtarıcısı Nouma ile hayat buluyordu. Ama penaltılar Kartal’ın kaderini belirledi. Ne diyelim, kupada kısmet bu kadarmış. Artık Kartal lige konsantre olmalı. Futbolda değişmeyen bir kural var kazanan daima haklıdır.

       Umarız, Gençlerbirliği’nin son 20 dakikada 10 kişiyle oynayarak Kartal’a verdiği bu ders kulaklara küpe olur ve lige dört elle sarılırlar. Taraftarlarına yaşattıkları bu acıyı, giderirler.

       Sayısız gol pozisyonuna giren bir takımın böylesine bir telafisi olmayan bir maçı kaybetmesi gerçekten çok acı.

       

Ntv

9 Şubat—  Dünkü nefis yarı finalden sonra, İnönü Stadı’nın tribünlerini hıncahınç dolduran futbolseverler özellikle ilk yarıda güzel ...