Trendun: Profesyonel Hizmet Kaynağı ...

Körfezde ekonomik kriz yok

Güncel Durum : Aktif | Kayıtlı Firma Sayısı : 174
32
Körfezde ekonomik kriz yok

Erenkaya, iç transferde henüz imza atmadıklarını, ancak bunun para sıkıntısından kaynaklanmadığını söyledi....


Ekonomik krizin her kulübü olduğu gibi kendilerini de etkilediğini ve futbolculara geçmişten borçları bulunduğunu ifade eden Erenkaya, “Ancak, yaşadığımız sıkıntı, transfer çalışmalarımızı etkileyecek boyutta değil. Türkiye liglerinde ekonomik sıkıntıyı en az yaşayan kulüplerden biriyiz” dedi.

       Futbolcuların geçmiş alacaklarını ödedikten sonra masaya oturmayı planladıklarını belirten Erenkaya, “31 Mayıs tarihine kadar tüm ödemeleri yaptıktan sonra futbolcularımızla tekrar masaya oturacağız” diye konuştu. Genç futbolculardan Engin, Cihan ve Cem Sinan ile anlaşma sağlandığını kaydeden Erenkaya, bu futbolcuların hafta içinde imza atmasının beklendiğini belirtti. Erenkaya, Antalyaspor maçının galibiyet primi olan 150 bin markın, Cuma gününe kadar futbolcuların hesabına yatırılacağını sözlerine ekledi.

       Deplasmanda yapacağı Çaykur Rizespor maçının hazırlıklarını sürdüren Körfez ekibi, salı günkü ilk çalışmasını, teknik direktör Hikmet Karaman’ın yurt dışında bulunması nedeniyle yardımcı antrenör Engin Korukır nezaretinde gerçekleştirdi. Yeşil-siyah-mavili ekip, günün ikinci çalışmasını salı akşamı yapacak.

       

Ntv

Erenkaya, iç transferde henüz imza atmadıklarını, ancak bunun para sıkıntısından kaynaklanmadığını söyledi....