Trendun: Profesyonel Hizmet Kaynağı ...

Kutan FPli belediyeleri övdü

Güncel Durum : Aktif | Kayıtlı Firma Sayısı : 134
28
Kutan FPli belediyeleri övdü

Fazilet Partisi (FP) Genel Başkanı Recai Kutan, İGDAŞ Beyoğlu Bölge Müdürlüğü’nün Alibeyköy’deki yeni binasının açılışını yaptı....


Bu hizmetlerden birinin de doğalgaz dağıtımı olduğunu ifade eden Kutan, doğalgazın tüm İstanbul’a yayılması için merkezi hükümetin bir an evvel İran’dan gelecek doğalgaz boru hattı projesini gerçekleştirmesi ve Rusya’dan gelen hattın kapasitesini iki katına çıkarmasını gerektiğini savundu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Ümit Özerol da, “50 Günde 100 Eser” projesi kapsamında çalışmalarına tüm hızıyla devam ettiklerini belirterek, “BOTAŞ’tan, Ankara yeterli gazı verirse İstanbul’un heryerine 2 senede doğalgazı götüreceğiz” diye konuştu.

       Törende daha sonra, Recai Kutan, yeni bölge müdürlüğü binasının açılışını kurdelesini keserek gerçekleştirdi. Kutan, açılışın ardından binayı bir süre gezdi. Açılış sonrası sanatçı Mahsun Kırmızıgül de bir konser verdi.

       

İGDAŞ BEYOĞLU BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

        15 bin metrekare alanın 8500 metrekaresi üzerine kurulu yeni bölge müdürlüğü binası Taksim’de faaliyet gösteren eski binanın artan ihtiyacı karşılamaması nedeniyle inşa edildi.

       Modern teknoloji imkanları kullanılarak gerçekleştirilen Bölge Müdürlüğü Binası, 2 hizmet binası ve 8 adet şebeke şefliğinden oluşuyor. Yeni Bölge Müdürlüğü binasında, İstanbul’daki tüm doğalgaz abonelerinin yüzde 27’sini oluşturan Beyoğlu, Gaziosmanpaşa, Beşiktaş, Şişli, Sarıyer, Kağıthane, Bayrampaşa ve Eyüp ilçelerindeki vatandaşlara, proje kontrol, proje onay, randevu, müşteri hizmetleri, pazarlama ve beyaz masa birimleriyle hizmet verilecek.

       

Ntv

Fazilet Partisi (FP) Genel Başkanı Recai Kutan, İGDAŞ Beyoğlu Bölge Müdürlüğü’nün Alibeyköy’deki yeni binasının açılışını yaptı....