Trendun: Profesyonel Hizmet Kaynağı ...

Löbe ve Kovaceviç, Malatyasporda

Güncel Durum : Aktif | Kayıtlı Firma Sayısı : 577
43
Löbe ve Kovaceviç, Malatyasporda

Malatyaspor, Trabzonsporlu Löbe ve Erzurumsporlu Kovaçeviç ile 2 yıllık anlaşma imzaladı. Löbe “Arkadaşlarla uyum sağlamak ilk hedefim” di...
YABANCI STOPER VE ORTA SAHA OYUNCUSU

       Yalınkılıç, dış transfer çalışmalarının sürdüğünü anlatarak, “Transferde belki biraz geç kaldık ama Trabzonspor’dan Nesim ve Abdulkadir ile görüşmelerimiz son aşamaya geldi. Sanırım gelecek hafta en az biriyle kesin olarak anlaşacağız” diye konuştu. Ahmet Yalınkılıç, ismini açıklamak istemedikleri yabancı bir stoper ile orta saha oyuncusuyla ilgilendiklerini ifade etti.

       Öte yandan, yeni transferler Alexsander Löbe ve Kovaçeviç, 2 yıllık sözleşmeyi imzaladıktan sonra, Malatyaspor forma ve bayrağı ile poz verdiler. Löbe, ilk hedefinin kamptaki arkadaşları ile uyum sağlamak olduğunu belirterek, “Takımı tanımak için elimden gelen çabayı sarfedeceğim” dedi.

       

YENİ SEZON HAZIRLIKLARI BOLU’DA

       Süper Lig’in yeni takımlarından Malatyaspor, yeni sezona hazırlık amacıyla Bolu Koru Otel’de kampa girdi. Teknik Direktör Yücel İldiz, 2 hafta sürecek Bolu kampında, günde çift idman yaparak çalışacaklarını belirtti. İldiz, Bolu’dan sonra ikinci bir kamp daha yapacaklarını belirterek, daha sonra da TSYD turnuvasına katılacaklarını kaydetti.

       Kombassan Konyaspor’dan gelen Ayhan’ın da kampa katıldığını belirten Yücel İldiz, “Dış transferler konusunda yaşanan bazı sıkıntılar oldu ancak çalışmalarımız tamamlandığında, güçlü bir takıma sahip olacağız” dedi.

       

HEDEF KALICI OLMAK

       Ligde kalıcı olarak kalmak istediklerini anlatan İldiz, “Bizim ilk hedefimiz, ligi en az orta sıralarda bitirerek, kalıcı olduğumuzu göstermek. Takıma yeni katılan Löbe ve Kovoçeviç’in kısa sürede uyum sağlayacaklarını umuyorum. Bu uyum tam anlamıyla oluştuktan sonra hedefler konusunda daha da net konuşabiliriz” diye, sözlerini tamamladı.

       Öte yandan, kısa süreli krosun ardından sahada çalışan futbolcuların oldukça hırslı olduları gözlenirken, yeni transfer edilen oyuncular da takım arkadaşlarıyla birlikte ter döküyorlar.

Ntv

Malatyaspor, Trabzonsporlu Löbe ve Erzurumsporlu Kovaçeviç ile 2 yıllık anlaşma imzaladı. Löbe “Arkadaşlarla uyum sağlamak ilk hedefim” di...