Trendun: Profesyonel Hizmet Kaynağı ...

Migrostan Avrupa atağı

Güncel Durum : Aktif | Kayıtlı Firma Sayısı : 627
23
Migrostan Avrupa atağı

Avrupa’daki varlığını güçlendirmeye çalışan Migros, bu kapsamda ilk mağazasını Bulgaristan’da açıyor. Ramstore Sofya 18 Mayıs’ta hiz...


Ramstore Sofya Genel Müdürü Bülent Yıldırım, yaptığı açıklamada 15 bin metrekare kapalı alan üzerine kurulan Ramstore Sofya alış veriş merkezinde pek çok kalem Türk ürününün Sofyalıların beğenisine sunulacağını belirterek, “Türk ürünleri için yeni pazar olanakları yaratıyoruz” dedi.

       

GÖRKEMLİ AÇILIŞ YAPILACAK

       Ramstore Sofya’nın hizmete girişi dolayısıyla görkemli bir açılış töreni yapılacak.

       Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi Koç’un yanı sıra Türkiye’nin Sofya Büyükelçisi Tahsin Burcuoğlu, Bulgaristan Başkanı İvan Kostov ve Sofya Belediye Başkanı Stefan Sofiyanski’nin katılacağı açılış töreni ile ilgili hazırlıklar tamamlandı.

       Başkent Sofya’da toplu konut yerleşim bölgeleri ile şehir merkezini birleştiren en büyük tren ve metro istasyonları arasında kurulan Ramstore Sofya alış veriş merkezinde, fast food restaurant, Demirbank’ın şubesi, 500 araçlık kapalı otopark ve bir çok yan sosyal birimler bulunuyor.

       Bulgaristan’da “Metro” , “Billa” ve “Ena” gibi büyük süpermarketler zincirleriyle rekabet edecek olan Ramstrore Sofya’da geniş gıda ve ihtiyaç maddeleri çeşitlerinin yanısıra tekstil, kırtasiye, küçük ev aletleri ve kozmetik ürünleri de satılacak. Ramstore Sofya’da satışa sunulan ürünlerin yaklaşık yüzde 30’unu ise Türk malları oluşturacak.

Ntv

Avrupa’daki varlığını güçlendirmeye çalışan Migros, bu kapsamda ilk mağazasını Bulgaristan’da açıyor. Ramstore Sofya 18 Mayıs’ta hiz...