Trendun: Profesyonel Hizmet Kaynağı ...

Potada zirve mücadelesi

Güncel Durum : Aktif | Kayıtlı Firma Sayısı : 834
152
Potada zirve mücadelesi

Fenerbahçe ile Efes Pilsen, pazar günü karşı karşıya gelecek....


Fenerbahçe, ligin son 2 haftasında Haldun Alagaş Spor Salonu’nda Türk Telekomspor’a 57-55, Kombassan Konyaspor’a da 78-64 mağlup oldu. Birinci Lig’de 2 yenilgisi olan Efes Pilsen ise, 9 haftada topladığı 16 puanla 3. sırada yer aldı.

       

DİLLİ: “KAZANMAK İSTİYORUZ”

       Fenerbahçe Menajeri Remzi Dilli, Efes Pilsen ile kendi sahalarında oynayacaklarını belirterek, “Taraftarlarımızın desteğiyle maçı kazanmak istiyoruz” dedi. Dilli, Efes Pilsen ile zorlu bir maç yapacaklarını vurgulayarak, “Şu an Tolga Tekinalp ve Murat Evliyaoğlu hasta. Serdar Apaydın ise sakat. Bu oyuncuların durumları pazar günü belli olacak. Şansızlıklara rağmen Efes Pilsen’i yenmek için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

       

EFES PİLSEN CEPHESİ

       Efes Pilsen Menajeri Engin Özerhun ise, bu sezon deplasmanda zorlandıklarını, Fenerbahçe maçının da kendileri için zor geçeceğini söyledi. Özerhun, son haftalarda çoğu maçlarını deplasmanda yaptıklarını ifade ederek, “Son haftalarda çoğu maçlarımızı deplasmanda oynadık. Bu karşılaşmalarda da istediğimiz sonuçları alamadık. Bu bakımdan Fenerbahçe’yi yenerek deplasman şansızlığımıza son vermek istiyoruz” diye konuştu.

       Sakat oyunculardan dolayı sıkıntı yaşadıklarını kaydeden Özerhun, sözlerini şöyle tamamladı: “Mirsad Türkcan’ın sakatlığı sürüyor. Bugünkü antrenmanı da yarım bıraktı. Fenerbahçe maçında da büyük bir ihtimalle oynamayacak. Kaya Peker ise tamamen iyileşti. Ancak takım antrenmanlarına ihtiyacı var. Kerem Tunçeri ise hala sakat. Yine de bu mazaretlerin arkasına sığınmak istemiyoruz. Fenerbahçe’yi yenmek için bütün mücadelemizi ortaya koyacağız.”

Ntv

Fenerbahçe ile Efes Pilsen, pazar günü karşı karşıya gelecek....