Trendun: Profesyonel Hizmet Kaynağı ...

Prekodan Kalpara tam destek

Güncel Durum : Aktif | Kayıtlı Firma Sayısı : 472
4
Prekodan Kalpara tam destek

Gaziantepspor’un Ganalı futbolcusu Preko, “Hocam yoksa ben de yokum” dedi....


Avrupa’dan iyi bir öneri alması durumunda Türkiye’den ayrılacağını da kaydeden Preko, Türkiye’de kalması durumunda ise teknik direktör Hüseyin Kalpar’ın Yimpaş Yozgatspor ile devam edip, etmeyeceğine bağlı olarak kararını vereceğini de sözlerine ekledi.

       

KALPAR: GÖNLÜM YİMPAŞ YOZGATSPOR’DA

       2 sezondur görev yaptığı Yimpaş Yozgatspor’dan ayrılma noktasına gelen teknik direktör Hüseyin Kalpar, “Görevde kalsamda kalmasam da gönlüm hep Yimpaş Yozgatspor’dan yana olacak. Her zaman ve her konuda benden talep edilecek yardıma hazırım” dedi.

       Anlaşmazlığın temelinde parasal konunun yatmadığını, ilkeler konusunda uzlaşma sağlanamadığı sürece görev yapmasının mükün olmadığını kaydeden Hüseyin Kalpar, “Yimpaş Yozgatspor için elimizden geleni yaptık. İşimiz gereği ayrılsak da kimseye dargın ve kırgın gitmeyiz. Kulübün artı karakteri ve bizim prensiplerimiz söz konusudur. Bu konularda anlaşmazlık olduğu sürece, hem kulüp tarafından hem de benim tarafımdan çalışmak doğru olmaz” diye konuştu.

       Antalyaspor ile görüştüğü yolundaki söylentilere de yanıt veren Kalpar, 27 Mayıs’a dek sözleşmesinin sürdüğünü ve sözleşmesi bitinceye dek görevinin başında olacağını söyledi.

       Kalpar, “Burada gerçekten çok güzel günlerimiz geçti. Ancak bizim yaptığımız iş profesyonel bir iştir. Yeri ve zamanı geldiğinde, çalışma koşulları olmadığında ayrılmak zorunda kalabiliyoruz. Bu ayrılık bizi hiçbir zaman Yimpaş Yozgatspor’dan kalben ayırmaz. Yine dostluklarımız sürecektir. Burada olmasak da yardım istediğinde elimizden gelen herşeyi yaparız. Ben her zaman başarının istikrardan geldiğine inanırım.

       Yimpaş Yozgatspor’da görev yaptığım bu süre içinde daima hep ileriyi düşünerek hareket ettim. Her çalıştığım yerde de bunu yaptım. 20-30 yıllık profesyonel futbol yaşamımda edindiğim deneyimleri, bulunduğum her camiada yararlı olması biçiminde uygulamaya çalıştım. Doğru bildiğim hiçbir şeyi esirgemedim. Yimpaş Yozgatspor’da da yararlı olacağına inandığım herşeyi yaptım ve söyledim. 2 maçın sonunda sözleşmemiz bitiyor. 27 Mayıs’a dek Yimpaş Yozgatspor’dayım. Şu anda görüşmelerimiz sürüyor” dedi.

       

       

Ntv

Gaziantepspor’un Ganalı futbolcusu Preko, “Hocam yoksa ben de yokum” dedi....