Trendun: Profesyonel Hizmet Kaynağı ...

Şanslı Mustafa!

Güncel Durum : Aktif | Kayıtlı Firma Sayısı : 676
130
Şanslı Mustafa!

13 Şubat—  Türkiye Birinci Futbol Liginde ikinci yarı maçlarına Fenerbahçe’nin fırtına gibi girmesi ve kupada da ezeli rakibi Galatas...


Bence Fenerbahçe ne ilk yarıda o kadar kötüydü ne de şimdi övüldüğü kadar iyi. Sadece yeni kurulan bir futbol takımı için gerekli olan birbirine alışma devresi geçirildi ve bu devrede başa gelebilecek kazalarla karşılaşıldı. Şimdi ise herkes birbirine alıştı ve bir takım olma yolunda önemli aşama kaydedildi. Bir kaç haftadır oynanan futbolu sezon sonuna kadar sürdürürse sarı lacivertli takım rahatça mutlu sona ulaşacaktır.

       İlk yarıda birçok yazarın ve televizyon yorumcusunun ısrarla bahsettiği hatta kinayeli sözlerle ağır ithamlarda bulunduğu “Fenerbahçe iyi çalıştırılmıyor” iddiasının çürütüldüğü şu günlerde Mustafa Denizli’nin kellesini isteyen televizyoncuların düştüğü komik durumu da unutmayalım. Fiorentina maçını izledikten sonra “İşte takım böyle çalıştırılır kötü antrenman yaptıranlara duyurulur” diye televizyondan mektup atanlar şimdi “Fenerbahçe maçları kondüsyonuyla kazanıyor” derken bizim gözümüzün içine nasıl bakıyorlar anlamak mümkün değil.

       Zaten onlara göre bu Mustafa Denizli “Ballı” olmasa bu günlere gelemezdi. Şansıyla Galatasarayı Şampiyon Kulüpler Kupasında yarı finalist ligde de şampiyon yaptı, şansıyla milli takıma tarihinde ilk kez çeyrek final oynattı ve yine şansıyla UEFA Kupası şampiyonu Galatasaray’ı kupadan eleyip şansıyla ligde zirveye oturdu. Bu kadar başarının ardından hala kimseye yaranamayan şanslı Mustafa sezon sonunda şansıyla şampiyon olup kupayı alırsa hala kimseye yaranamayacaktır. Şaka bir yana Mustafa Denizli son yıllarda hiç düşmediği kadar aciz duruma düşen ve boyuna antrenör değiştiren bir takıma istirar getirmiştir. Türkiye’de birden fazla başarılı antrenörün olabileceğini akıllarından bile geçirmeyenler içlerindeki kini kusmak için fırsat kollayan futbolcu eskileri ve takımı televizyon ekranlarından yönetmek isteyenlere duyurulur.

Ntv

13 Şubat—  Türkiye Birinci Futbol Liginde ikinci yarı maçlarına Fenerbahçe’nin fırtına gibi girmesi ve kupada da ezeli rakibi Galatas...