Trendun: Profesyonel Hizmet Kaynağı ...

Sergen, GS ile sözleşme imzaladı

Güncel Durum : Aktif | Kayıtlı Firma Sayısı : 451
43
Sergen, GS ile sözleşme imzaladı

6 Temmuz—  Sergen, Florya Metin Oktay Tesisleri‘nde gerçekleştirilen ve Asbaşkan Ali Dürüst‘ün de katıldığı törende, kendisini ...
SERGEN: MUTLUYUM

       Galatasaray‘ın yeni transferi Sergen, eski takımıyla yeniden anlaştığı için mutlu olduğunu söyledi.

       Sergen, önümüzdeki sezonda elinden geleni yapacağını ifade ederek, “Galatasaray ile bir yıllık anlaştım. Bu dönem içinde sorun çıkmaz, iyi performans gösterirsem, yöneticilerin isteğiyle de, bundan sonraki dönemlerde de takımda kalmak isterim“ şeklinde konuştu.

       

DÜRÜST: SERGEN BAŞARILIYDI

       Galatasaray Kulübü Asbaşkanı ve Basın Sözcüsü Ali Dürüst, Sergen‘i geçmişte sarı-kırmızılı kulüpte gösterdiği başarılı performans nedeniyle yeniden transfer ettiklerini söyledi.

       Dürüst, Florya Metin Oktay Tesisleri‘nde düzenlenen imza töreni sonrası yaptığı açıklamada, Sergen‘in geçmiş dönemde yarım sezon Galatasaray forması giydiğini hatırlatarak, “Sergen sarı-kırmızılı formaya yabancı değil. Kendisi hemen çalışmalara katılmayacak. Zaten İsviçre kampı 3 gün sonra bitiyor. Bu etabın ardından çalışmalara katılacak“ diye konuştu.

       

ÜMİT KARAN KONUSU

       Dürüst, basın mensuplarının Ümit Karan ile ilgili sorularına “Biz kavga aramıyoruz. Gençlerbirliği kulübüne belli bir ödeme yapabileceğimizi bildirdik. Ümit‘in transferi için FIFA‘nın bize gösterdiği yoldan devam edeceğiz. Eğer FIFA futbolcunun 3-4 ay yurtdışında oynamasını isterse, biz de oynatırız“ diye yanıtladı.

       Bursaspor‘dan transfer etmek istedikleri Ender‘e de değinen Dürüst, bu futbolcunun transferinin kesinlik kazanması için, takımın İsviçre kampından dönmesini beklediklerini söyledi. Kamp döneminde eksik gördükleri mevkileri göre transfer yapabileceklerini belirten Dürüst, “Teknik direktör Lucescu isterse Ender‘i alabiliriz“ dedi.

       

“JARDEL, MARSİLYA İLE İMZALAYACAK“

       Ali Dürüst, Jardel‘in transferi konusunu da şöyle yanıtladı: “Jardel‘in Marsilya ile anlaşması var. Bu futbolcu gelecek hafta Marsilya ile sözleşme imzalayacak. Eğer anlaşamazsa gelip Galatasaray‘a katılacak.“ Dürüst, Jardel‘in Marsilya ile anlaşamaması durumunda bu kulüpten aldıkları Perez ve Mendez‘in transferinde bir pürüz yaşanmayacağını ve iki futbolcunun da Galatasaray‘da kalacağını kaydetti.

       

TAFFAREL‘İN GİDİŞİ

       Taffarel‘in takımdan ayrılmasına da değinen Dürüst, “Taffarel İstanbul‘a eşyalarını toplamak için geldi. Sözleşmesini de karşılıklı feshettik. Kendisine borcumuz var. Bu borcu da belli ödeme koşulları içinde vereceğiz. Kendisine yeni kulübünde başarılar diliyorum“ diye konuştu.

       

       

Ntv

6 Temmuz—  Sergen, Florya Metin Oktay Tesisleri‘nde gerçekleştirilen ve Asbaşkan Ali Dürüst‘ün de katıldığı törende, kendisini ...