Trendun: Profesyonel Hizmet Kaynağı ...

Terim konusunda İnter ön planda

Güncel Durum : Aktif | Kayıtlı Firma Sayısı : 330
54
Terim konusunda İnter ön planda

Terim’i almak istediği belirtilen İnter, oyuncu olarak da Emre’nin yanı sıra Rui Costa’yı da almak istiyor....


Corriere dello Sport’un manşetinde, “Ancelotti, Lippi ve Terim. Bench’te devrim” denilmekte! Spottaki ifadelerle, “Umberto Agnelli’nin sözlerinden, şaşkınlık yaratatacak bir antrenör değişikliğinin yolda olduğu anlaşılıyor. Ekonomik nedenlerle anlaşamadığını söyleyen Juve’nin antrenörü Ancelotti, Milan yolcusu. Lippi yine Torino’ya dönecek. Moratti de bir başka devrim hazırlığında: Tardelli’ye güle güle deyip yerine Türk teknik direktörü getirmeyi istiyor”. Gazetenin iddiasına göre, Zaccheroni’yle yıldızı barışmayan Berlusconi, Ancelotti’yle anlaşılması talimatını verdi. Terim’in Milan olasılığını zayıflatan bu gelişme karşısında, İnter’in Terim konusunda harekete geçtiği ileri sürülüyor.

       İnter’in Terim’e göz diktiğini Tuttosport gazetesi de doğruluyor. Ancak Tuttosport’taki haber başlığında, “Milan’ın bench’i Terim’e” denilmekte. Gazetenin ifadeleriyle, “Teknik direktör araşındaki İnter, Terim için de uğraşıyor. Ama, Terim’in Milan’la mutabakatı var; sözleşmeden daha önemli bir elsıkışmayla sağlanmış olan bir mutabakat. Floransa’da, diyalog yoluyla Terim’i kalmaya ikna operasyonu da sürüyor. Mor Menekşeler kendilerine bir aylık bir süre tanıdı. Daha sonra alternatifleri değerlendirmeye başlayacaklar”. Fiorentina’nın Mancini, Malesani, De Canio ve Guidolin üzerinde durduğunu belirten gazete, Milan’da Terim’in yanı sıra Lippi ihtimalinin de söz konusu olduğu iddiasında.

       

İNTER, RUİ COSTA VE EMRE’YE TALİP

       Terim’i almak istediği belirtilen İnter, oyuncu olarak da Emre’nin yanı sıra Rui Costa’yı da almak istiyor. Kulüp Başkanı Moratti’nin Rui Costa için 40 Milyon Dolar’ı gözden çıkarmaya hazır olduğu ileri sürülüyor.

       Corriere dello Sport’taki haber başlığında, “İnter, Rui Costa ve Emre peşinde” denilmekte. Gazete, her iki oyuncunun da Terim’in gözbebeği olduğu vurgulanıyor. Galatasaraylı Emre konusunda ön mutabakat sağlandığı bildiriliyor.

       Tuttosport ise “İnter, Rui Costa’ya hayran” şeklinde bir manşet kullanıyor. Spottaki ifadelerle, Kulüp Başkanı Rui Costa’yı transfer için 80 Milyar Liret ödemeye hazır. Bu da yaklaşık 80 Milyon Dolar ediyor. Fiorentina Kulüp Başkanı Cecchi Gori’nin Terim’e çengel atması yüzünden Milan’a kızgın olduğu, Rui Costa’yı Milan yerine İnter’e satmayı tercih edeceği ileri sürülüyor.

       Benetton’un Fiorentina’yı satın almak için Cecchi Gori’ye teklif götürmeye hazırlandığını ileri süren gazeteler, Toldo’ya ise Roma’ya gidici gözüyle bakıyor.

       

       

       

       

       

       

       

       

       

Ntv

Terim’i almak istediği belirtilen İnter, oyuncu olarak da Emre’nin yanı sıra Rui Costa’yı da almak istiyor....