Trendun: Profesyonel Hizmet Kaynağı ...

Web köşke taşındı

Güncel Durum : Aktif | Kayıtlı Firma Sayısı : 602
126
Web köşke taşındı

KoçSistem markası altında Bilşim 2000 Fuarı’nda sergilenecek ürünlerin başında Türkiye için oldukça yeni ama gelecekte kullanım alanı daha da ge...
       Kiosk aracılığıyla, kamusal internet erişimi, alternatif bankacılık, on-line işlemler, bilet, rezervasyon işlemleri, hizmet tanıtımları, bilgi görüntüleme, şehir ve bina rehberleri, turistik bilgiler, insan kaynakları, promosyon kredi izleme ve her tür kart bazlı hizmetler verilebiliyor.

       Birer bağlantı ve haberleşme merkezi olan kioskların kullanım amacı etkileşimli sanal ortamda bireylerin ürünlere, hizmetlere ve bilgilere hızlı ve etkin ulaşımını sağlayacak tam bir çözüm sağlamak.

       

BEKO NOTEBOOK’DA DA DÜNYA MARKASI

       BekoBusinessLine Bilişim 2000 Fuarı’na sunucu sistemleri ve kurumsal bilgisayarların yanı sıra NB3000 Notebook’larla katılıyor. NB3000 metalik rengiyle benzerlerinden ayrılırken birçok teknolojik özellik de taşıyor.

       Intel Mobile Pentium III işlemciye sahip olan NB3000, Windows 2000 işletim sistemi taşıyor. Sadece 3 kg ağırlığında olan NB 3000 305mm x 251mm x 39mm ön yüksekliğe ve 42 mm arka yüksekliğe sahip. NB 3000’in güç sağlama süresi de 2,5 saat.

       NB3000 estetik dizaynı ve içinde barındırdığı benzersiz teknolojik üstünlükleriyle iş dünyasının tüm gereksinimlerini karşılayacak bir notebook.

       

HER KANALIN ÇAĞRI MERKEZİ

       Web Center olarak bilinen eContact, dünyaca ünlü Call Center markası Quintus’un bir ürünü. Quintus internet, e-mail, ve telefon gibi farklı kanallardan gelen müşteri taleplerini karşılayan gelişmiş elektronik müşteri ilişkileri yönetimi (eCRM) çözümleri sunan bir kuruluş.

       Bilşim 2000’de sergilenecek ürünlerden biri olan eContact Suite paketi, müşteri ilişkileri temsilcileri ve operatörlerin, satış, servis, tüketici ilşkileri, teknik destek, insan kaynakları merkezi ve gelen çağrıların yönlendirilmesi gibi konularda gereksinimlerine çözüm sunan uygulamaları kapsıyor.

       Quintus eContact Suite şirketlerin yüksek hacimli müşteri ilişkilerini yönetmelerini, müşterilerine yeni ürünler satmasını ve farklı hizmetler sunabilmesini sağlamakta.

       

       

Ntv

KoçSistem markası altında Bilşim 2000 Fuarı’nda sergilenecek ürünlerin başında Türkiye için oldukça yeni ama gelecekte kullanım alanı daha da ge...