Trendun: Profesyonel Hizmet Kaynağı ...

Yimpaş, Kalpar ile anlaşamadı

Güncel Durum : Aktif | Kayıtlı Firma Sayısı : 298
57
Yimpaş, Kalpar ile anlaşamadı

Teknik Direktör Hüseyin Kalpar ise yeniden anlaşma yapılması konusundaki görüşmelere değinmek istemeyerek, “Önümüzde üç puan almamız gereken bir...


Başarılı teknik adamla transfer komitesinin yapması beklenilen görüşme de gerçekleşmedi. Hafta sonuna kadar Hüseyin Kalpar ile görüşmenin sonuçlanmasını isteyen yönetim, futbolculara da birer form dağıttı. Dağıtılan formda, futbolculardan Yimpaş Yozgatspor‘la devam edip etmeyecekleri soruldu. Devam etmek istemeleri halinde isteyecekleri rakamlar ve şartları da belirtmeleri istendi.

       Bu arada Yimpaş Yozgatspor, cumartesi günü yapacağı Gençlerbirliği maçının hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürüyor. Sakat ve cezalı futbolcusu bulunmayan kırmızı-siyahlılar, Gençlerbirliğini yenerek, ligde bulundukları yeri sağlamlaştıracaklarını söylediler.

       Teknik Direktör Hüseyin Kalpar ise yeniden anlaşma yapılması konusundaki görüşmelere değinmek istemeyerek, “Önümüzde üç puan almamız gereken bir maç var, onu düşünüyoruz“ dedi.

       

“YÜZDE 90 YOZGAT’TAN AYRILMA İHTİMALİM VAR”

       Yimpaş Yozgatspor’un Birinci Futbol Ligi’ne çıkmasında önemli payı bulunan ve ligdeki ilk sezonunda oluşturduğu kadro ile takımını başarıya ulaştıran Teknik Direktör Hüseyin Kalpar, yol ayrımına geldi. İstanbulspor maçı öncesinde Kulüp Başkanı Mehmet Kaplan ile kısa süreli görüşen Teknik Direktör Hüseyin Kalpar, düzenlediği basın toplantısında, kimseye kırgın olmadığını söyledi.

       Yimpaş Yozgatspor’da son iki sezondur görev yaptığını, gerek yönetimin ve gerekse halkın gösterdiği yakın destek sonucunda önemli başarılara imza attıklarını kaydeden Kalpar, sezon sonunda yüzde 90 Yozgat’ta olmayacağını bildirdi. Ayrılma gerekçesine açıklık getirmeyen Kalpar, “Yimpaş Yozgatspor ligin kalıcı ekiplerinden biri olacaktır. Bu sezon yakaladığı başarısını önümüzdeki sezon da sürdüreceğine yürekten inanıyorum” dedi.

Ntv

Teknik Direktör Hüseyin Kalpar ise yeniden anlaşma yapılması konusundaki görüşmelere değinmek istemeyerek, “Önümüzde üç puan almamız gereken bir...